צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנות לרפואת ספורט

       
מדוע חשוב לפנות אל הטובים ביותר במקרים של פציעות ספורט? מה היא השיטה המעולה ביותר להימנע מפציעות ספורט? איך בוחרים את רופא הספורט האיכותי ביותר? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש במרום מדיקל?
לכאורה זה נראה פשוט ביותר, נועלים את נעלי הריצה, כובע מצחיה, מכנסי טייטס, גופיה נושמת ויוצאים לדרך. סך הכל ריצה, הרי כולם יודעים לרוץ. מסתבר שלא כך הדבר, מפעולה פשוטה זו עלולים רבים וטובים לחוות חוויה לא נעימה של פציעה או בעיה בריאותית כזו או אחרת. הרעיון המרכזי הוא להיות מודעים לבעיה שעלולה להיווצר כתוצאה ישירה מפעילות גופנית. על כן חשוב מאוד להיערך לכך מבעוד מועד ולקבל את השירות המקצועי ביותר בכל אחת מאותן תחנות לרפואת ספורט.
מה שעושים באותן תחנות לרפואה ספורטיבית הוא לזהות כשלים כאלו ואחרים אשר עשויים להשפיע על האצן או על כל סוג של ספורטאי. בחינה מדוקדקת של מצב הלב והריאות וכמו כן עוד מגוון בדיקות אשר יגדירו ברמת דיוק גבוהה את היכולות של כל אחד ואחת.
כמו כן אותן תחנות לרפואת ספורט של מרום מדיקל נותנות מענה מקצועי לספורטאים אשר ניזוקו בצורה כזו או אחרת. לצערנו אנו מכירים הרבה מאוד מקרים בהם נזקים במפרקים, ברצועות ובגידים משביתים הרבה מאוד ספורטאים מפעילות. במקרים של ספורטאים מקצוענים זה עשוי להכריע עונה שלמה. הדרך הנכונה ביותר לטפל בעניינים אלו היא להתקשר עם תחנות לרפואת ספורט של מרום מדיקל ולקבל ייעוץ והכוונה ברמה הגבוהה ביותר.
מחפשים תחנה לרפואת ספורט? מרום מדיקל לשירותכם!
למרום מדיקל יש הרבה מאוד יתרונות אולם אין ספק כי היתרון המשמעותי והבולט ביותר של תחנה לרפואת ספורט זו הוא בכוח האדם. לרשות הספורטאים הרבים הפוקדים את מרום מדיקל עומדים טובי אנשי המקצוע, המומחים הגדולים ביותר לרפואת ספורט בישראל. ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.
מי בין מקבלי השירות במרום מדיקל?
כאמור הרבה מאוד אגודות, מכונים וארגוני ספורט אשר מספקים מבדקים רפואיים לספורטאים שלהם. מעבר לאותה תחנה לרפואת ספורט ניתן ליהנות במרום מדיקל מהרבה מאוד תחומים אחרים כמו: מכון שמיעה, מכון להתפתחות הילד ועוד.