צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנה לרפואת ספורט בקריית ביאליק

       
לצערנו מידי פעם אנו שומעים וקוראים על ספורטאים כאלו ואחרים אשר נפגעים במהלך הפעילות הספורטיבית שלהם. הסיפורים שמגיעים אל התקשורת הם כאמור הסיפורים העצובים יותר של אצני מרתון שקורסים או שחקני כדורגל אשר מוצאים את מותם על כר הדשא. מעבר לאלו ישנם הרבה מאוד ספורטאים אשר נאלצים להתמודד עם בעיות רפואיות מורכבות כתוצאה מפעילות גופנית לא מותאמת להם.
מדוע חשוב מאוד להיבדק אצל רופא ספורט לפני תחילת כל סוג של פעילות גופנית? מי הם הספורטאים אשר נדרשים לעבור בדיקה מקיפה אצל רופא מומחה? מה היא הייחודיות של מרום מדיקל?
תחנה לרפואת ספורט בקריית ביאליק יכולה לוודאי לצמצם משמעותית את סיכוני הפעילות הגופנית. חשוב מאוד לדעת ולהכיר את הגוף ואת היכולות שלכם לפני פעילות מכל סוג שהיא. תחנה לרפואת ספורט בקריית ביאליק או בכל מקום אחר תדע לזהות ונטר בעיות כאלו ואחרות אשר עשויות לפגוע במתאמן.
כמו כן התפקיד של אותה תחנה לרפואת ספורט בקריית ביאליק היא לטפל בכאלו אשר נפצעו פציעות כאלו ואחרות. מומחים לרפואת ספורט נותנים את המענה הנכון והמקצועי ביותר הן לספורטאים חובבנים וכמו כן לספורטאים מקצועיים. עבור ספורטאים מקצועיים החשיבות של רופא ספורט מקצועי ומומחה לענף היא קריטית, שכן לא פעם גורל התחרות הקרובה תלוי באופן השיקום ומשך ההחלמה מהפציעה. על מנת לקבל את ההכוונה מומלץ להתקשר עם המומחים של מרום מדיקל.
למה לבחור באותן תחנות לרפואת ספורט של מרום מדיקל?
מרום מדיקל פועלת למעלה מ-17 שנים. למרכז רפואי זה מוניטין רב וכמו כן הרבה מאוד הצלחות. על כך יכולים להעיד מטופלים רבים אשר פוקדים את מרכזי הפעילות של מרום מדיקל בכל רחבי הארץ. עם השנים נוספו עוד ועוד תחנות לרפואת ספורט אשר נותנות מענה לילדים ומבוגרים, גורמים פרטיים וכמו כן אגודות ספורט ועוד.
מה עוד מציעים במרום מדיקל? מבחר מרשים ביותר של שירותים רפואיים מתקדמים ביותר בתחומים שונים. כמו כן השכרת קליניקות לרופאים ומטפלים כולל שירותי משרד ברמה הגבוהה ביותר. בין היתר תחנות לרפואת ספורט, מכון שמיעה, בדיקות לב במאמץ, תפקודי ריאה ועוד.