צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנה לרפואת ספורט בקיבוץ גבת

       
מה היא מידת החשיבות של בחירת רופא הספורט הנכון ביותר עבורכם? מה חשוב לדעת על רופא הספורט שלכם? איך ניתן להימנע מפציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית? האם רופא ספורט נכון רק לספורטאים מקצוענים?
אחת הבעיות המרכזיות של כל אלו אשר במשך שנים רבות לא עשו כל פעילות גופנית, פתאום ביום בהיר אחד החליטו כי זה הזמן הנכון ביותר לרוץ מרתון, היא הפציעה שבדרך. כל ספורטאי שעושה פעילות גופנית שהיא מעבר לכל מה שרגיל היה, הסבירות כי יחווה פציעה כתוצאה מעומס היא גבוהה. על כן למודעות יש כאן תפקיד מכריע, ניתן מנוע את אותן פציעות ספורט על ידי התייעצות עם המומחים לכך מבעוד מועד.
תחנה לרפואת ספורט בקיבוץ גבת, מרום מדיקל, היא בדיוק הכתובת לכל ספורטאי. יועצי מרום מדיקל עושים ימים כלילות על מנת לעזור לכל ספורטאי מתחיל וכמו כן לכל ספורטאי מקצועי. פציעות הספורט הן נחלתם של הרבה מאוד ספורטאים ועל כן חשוב מאוד כי מי שיטפל בכל אותן פציעות ספורט הם המומחים לכך.
תחנה לרפואת ספורט בקיבוץ גבת תעזור לכל ספורטאי להימנע מאותם פציעות וכמו כן להחזיר לכשירות מלאה את כל אותם הספורטאים אשר נפצעו כתוצאה ממאמץ יתר, חבלה וכו'. תחנה לרפואת ספורט בקיבוץ גבת, מרום מדיקל, הינה בעלת כל האמצעים המתקדמים ביותר ברפואה הספורטיבית, מכשור מתקדם, טכנולוגיה וכוח אדם בכיר.
תחנות לרפואת ספורט? איך מוצאים את הטובים ביותר? על מנת לקבל את השירות המעולה ביותר חשוב לקבל את חוות דעתם של אלו שניסו והצליחו בגדול. בין יתר המטופלים של מרום מדיקל ניתן למצוא הרבה מאוד ספורטאים בכירים וכמו כן הרבה מאוד ארגוני ספורט ואגודות אשר נותנות מענה לפעילים שלהם. במרום מדיקל נרכש עם השנים הרבה מאוד ידע וכמו כן ניסיון רב.
היכן הן תחנות לרפואת ספורט הטובות ביותר?
במרום מדיקל נותנים מענה לכל הספורטאים מכל רחבי הארץ. תחנות לרפואת ספורט של מרום מדיקל פזורות מהצפון ועד לדרום. במרום מדיקל שמים את המטופל בראש סדר העדיפויות. אמינות, אחריות ומקצועיות.