צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנה לרפואת ספורט בעפולה

       
אחת הבעיות המרכזיות של כל אלו אשר לא עוסקים בספורט היא המחסור ההולך וגדל בפעילות גופנית ביום יומית השגרתית. אם בעבר הפעילות הגופנית הייתה חלק משגרת חיי היום יום, אזי כיום כמות הקלוריות שאדם שורף המשך היום ירדה משמעותית. יש לכך כאמור הרבה מאוד סיבות כמו הכנסת מכונות וטכנולוגיה חדישה אשר מונעת מאתנו לנוע כבעבר. כל זה גורם לכך שהרבה מאוד אנשים נרשמים לקבוצות ספורט, מכוני כושר למיניהם ועוד.
מה היא הדרך הנכונה ביותר להתחיל בפעילות ספורטיבית? האם כל אחד יכול לעשות ספורט בטוח? מה היא המשמעות של פציעות ספורט? איך מטפלים בפציעות ספורט בצורה המיטבית? מי הם אנשי הצוות המקצועי של מרום מדיקל?
פעילות ספורטיבית, בכל גיל, נכונה מאוד ותורמת רבות לשיפור הבריאות ואיכות החיים. אך עם זאת פעילות גופנית עשויה להוביל לפציעות. על כך יכולים להעיד הרבה מאוד ספורטאים פעילים אשר סובלים מבעיות מפרקים ובעיות אורטופדיות אחרות. תחנה לרפואת ספורט בעפולה של מרום מדיקל היא ללא ספק הפתרון הנכון ביותר עבור כל ספורטאי, בין אם הוא מקצועי או חובבן.
תחנה לרפואת ספורט בעפולה, מרום מדיקל, זו הכתובת לספורטאים מכל הענפים. גברים ונשים ילדים ומבוגרים זקוקים לשירות האישי והמקצועי של תחנה לרפואת ספורט בעפולה, מרום מדיקל, על מנת להתחיל בפעילות הגופנית, וכמו כן על מנת למנוע פציעות ופגיעות ספורט. שירותי מרום מדיקל נכונים גם עבור אלו אשר חוו פציעה ורוצים להחלים כמה שיותר מהר.
מחפשים תחנות לרפואת ספורט? מרום מדיקל לשירותכם!
על מנת לקבל את השירות המעולה ביותר חשוב מאוד לשמוע ולקבל את חוות הדעת של לקוחות מרוצים. לאורך כל שנות העשייה המוצלחת של מרום מדיקל נוספו הרבה מאוד מטופלים ולקוחות מרוצים למעגל הלקוחות של חברה זו. עם השנים נוספו הרבה מאוד תחנות לרפואת ספורט בארץ ונותנות מענה לספורטאים בכל רחבי הארץ.
תחנות לרפואת ספורט? לא רק!
במרום מדיקל גאים להציג מגוון מרשים מאוד של שירותי רפואה שונים וביניהם שירותי רפואה לילדים עם בעיות התפתחות, בעיות קשב וריכוז, מכון שמיעה, בדיקות סקר תקופתיות ועוד. שירות, אמינות ואדיבות.