צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנה לרפואת ספורט בחיפה

       
פעילות גופנית היא אכן מאוד חשובה לאיכות חייהם של רבים וטובים, אך עם זאת חשוב מאוד לדעת כי פעילות גופנית אשר לא מתבצעת בצורה מבוקרת ונכונה עשויה להוביל להרבה מאוד אי נעימויות. על כך יכולים, לצערנו, להעיד הרבה מאוד מקרים בהם ספורטאים נפגעו בצורה קשה ובמקרים הנדירים והקיצוניים יותר, אף קיפחו את חייהם בשל חוסר תשומת לב מספקת לסיכונים של פעילות כזו או אחרת. ישנם לא פעם בעיות גופניות אשר ניתן לדעת עליהם מבעוד מועד ולהימנע מאי נעימות זו. לשם כך חשוב להגיע אל המומחים רפואה ספורטיבית לפני תחילת הפעילות.

מה היא המשמעות של פציעת ספורט? איך ניתן להימנע מפציעות ספורט? מה היא הדרך הקצרה ביותר להחלמה מפגיעת ספורט? למי מתאימים שירותי תחנה לרפואת ספורט בחיפה? מה היא הייחודיות של מרום - רשת מרכזים רפואיים? מה מספרים המטופלים של מרום - רשת מרכזים רפואיים?
תחנה לרפואת ספורט בחיפה, מרום - רשת מרכזים רפואיים, נותנת את המענה לכל ענפי הספורט. חשוב מאוד לדעת כי ישנן פציעות ופגיעות אשר אופייניות לענפים כאלו ואחרים. תחנה לרפאות ספורט בחיפה של מרום - רשת מרכזים רפואיים תדע לייעץ ולכוון כל ספורטאי, בין אם הוא מקצועי או חובבן, לפעילות בקצב ובמינון הנכון ביותר על מנת להימנע, עד כמה שניתן, מחבלות ופציעות. כמו כן תחנה לרפואת ספורט בחיפה זו היא הפתרון הנכון ביותר לכל אותם ספורטאים אשר נפצעו ומחפשים את השיקום המקצועי ביותר והמהיר ביותר.

תחנות לרפואת ספורט? חפשו את הטובים ביותר!
בכל הקשור לרפואת ספורט אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר. לרשות מרום - רשת מרכזים רפואיים תחנות לרפואת ספורט המפוזרות בכל רחבי הארץ. לאורך השנים נוספו הרבה מאוד מטופלים וביניהם מטופלים פרטיים וכמו כן ארגונים וגופים גדולים. תחנות לרפואת ספורט עם ניסיון של למעלה מ-17 שנות עשייה ורקורד מוכח של הצלחות.

מה עוד ניתן למצוא במרום - רשת מרכזים רפואיים?
מגוון רחב וגדול מאוד של שירותים רפואיים. כמו כן מרום - רשת מרכזים רפואיים נותנת מענה לרופאים ומטפלים המעוניינים בקליניקה איכותית ובבית חם. במרום - רשת מרכזים רפואיים ניתן ליהנות משירותי רפואה אסתטית, תעסוקתית, מכון שמיעה, מכון להתפתחות הילד, בעיות קשב וריכוז וכו'.