צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    תחנה לרפואת ספורט בגבת

       
מה היא המשמעות של רפואת ספורט? האם רק ספורטאים פעילים נדרשים לטיפול מומחי רפואת ספורט? איך רפואת ספורט תסייע לפעילות הגופנית שלכם? מי הם הלקוחות הנאמנים של מרום מדיקל? למה להעדיף את שירותי מרום מדיקל?
הגעתם לגיל ארבעים והחלטתם שזה הוא הרגע להתחיל ולעשות פעילות גופנית כזו או אחרת. החברים מהעבודה כבר השתתפו בטריאתלון אחד או שניים וגם לכם יש את החשק להשתתף באחד כזה. תסריט כזה עשוי להיות לא פעם מסוכן מאוד. רבים וטובים החלו את הפעילות הגופנית שלהם ללא בחינה מדוקדקת של מצב גופם וניזוקו קשות. במקרים הקיצוניים יותר, פגיעה כזו הסתיימה גם במוות. על כן אין להקל ראש בכל סוג של פעילות גופנית. אף על פי שפעילות גופנית חשובה מאוד, בכל גיל.
תחנה לרפואת ספורט בגבת תסייע לכם להכיר את גופכם טוב יותר והכין את עצמכם לפעילות כזו או אחרת בבטחה. מבדקי לב וריאות וכמו כן עוד מגוון רחב של בדיקות הם בעלי חשיבות רבה מאוד. כמו כן הדרכה וייעוץ לגבי אופן הפעילות חשובה מאוד על מנת להימנע מפציעות ואי נעימויות.
תחנה לרפואת ספורט בגבת היא הכתובת להרבה מאוד ספורטאים פעילים ומקצועיים. ספורטאים אשר נדרשים לעבור מידי שנה בדיקות תקופתיות על מנת לקבל את האישור להשתתף בפעילות כזו או אחרת. תחנה לרפואת ספורט בגבת תדע לסייע גם לאלו אשר פציעה כזו או אחרת משביתה אותם מפעילות.
מה היא החשיבות של איכות הרופאים באותן תחנות לרפואת ספורט?
לא אחת מוצאים את עצמם שחקני ענפי ספורט תחרותיים פצועים לפני תחרות גורלית או בשלבים המכריעים של העונה. באותן תחנות לרפואת ספורט של מרום מדיקל ניתן למצוא את רופאי הספורט המנוסים והאחראיים ביותר אשר ידעו להעמיד את השחקן על הרגליים ולהכשירו למשחק. תחנות לרפואת ספורט עם טכניקות טיפוליות מתקדמות ביותר.
למה עוד להעדיף את מרום מדיקל?
במרום מדיקל עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר המיובאת מטובי היצרנים בעולם על מנת להעניק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. במרום מדיקל שירותים רפואיים רבים אחרים כמו: שירותי רפואה אסתטית, תעסוקתית, מכונים שונים ועוד.