צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    שכירות קליניקה בצפון

       
רופאים אוהבים לעבוד לצד רופאים אחרים, לא בהכרח ביחד איתם אך כן לידם. רופאים בוחרים לא פעם לשכור מרפאות וקליניקות במקום יש כבר קליניקות של רופאים אחרים. כך הם גם חוסכים לעצמם עלויות וכן עובדים בסביבה שכבר מותאמת, פחות או יותר, לעבודה רפואית.

ניקח לדוגמא רופאים שרוצים לעבוד באזור הצפון, כאלה שמגיעים מהמרכז ומעוניינים לפתוח קליניקה בצפון או כאלה שמגיעים מהצפון ורוצים לפתוח קליניקה פרטית באזור. יש להם שתי אופציות עיקריות. הראשונה, לפתוח קליניקה במקום בו אין כלל קליניקות ולהיות הראשונים או לחפש שכירות קליניקה בצפון במקום בו יש מגוון רחב של קליניקות בתחומים שונים.
מדוע האופציה השנייה יותר טובה? ראשית, אם נסתכל מנקודת המבט של הפציינט, הרי שאם הוא מגיע לקליניקה של רופא, שיש בה עוד קליניקות, אז ייתכן מאוד שהוא יעדיף לבצע את כל הטיפולים שלו, במידה והוא צריך עוד טיפולים ויש רופא שמתעסק במה שהוא צריך במקום, באותו מרכז, באותה קליניקה. זה חוסך לו זמן ועלויות שונות. לעומת זאת, אם הרופא יחליט לחפש שכירות קליניקה בצפון במקום אחר, כלומר לא במרכז רפואי, אז ייתכן מאוד שהפציינט יעדיף לא להגיע אליו, שכן מבחינתו זה בזבוז זמן.
שנית, אם נסתכל מנקודת המבט של הרופא, הרי מקומות שמציעים שכירת קליניקות בקריות או שכירות קליניקה בעפולה וכן במקומות אחרים בצפון הארץ, בדרך כלל מציעים מגוון שירותים בנוסף לקליניקה עצמה. כך למשל, הם מציעים מזכירות רפואית, קבלת קהל, שירותי מחשוב, ציוד משרדי מותאם, שימוש במכשור רפואי שנמצא בקליניקה (כזה שנשאר במקום ועובר מרופא לרופא) ועוד. כלומר הרופא לא צריך לבנות או לשכור דבר בעצמו, הוא מקבל הכל מהמקום.
נקודה נוספת היא, שאם מדובר ברופא שמגיע מאזור המרכז ומחפש אפשרות לשכירות קליניקה בצפון, הרי שהוא יכול להיעזר ברופאים האחרים לצרוך עזרה בתחומים שונים שקשורים לעולם הרופאה ונמצאים בצפון הארץ. באופן כללי, יש לומר, שכירות קליניקה בקריות או בכל מקום אחר, כשיש עוד רופאים באזור, זה יוצר פתח לשיתופי פעולה שונים, דבר שיכול לקדם את כל הנוגעים בדבר.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מרום רשת מרכזים רפואיים. אצלנו תוכלו למצוא אופציות שונות לשכירות קליניקה בצפון. אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. אפשר ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מידע מקיף אודות הקליניקות ואופציות ההשכרה השונות.