צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   
 

    רפואת ספורט

       

מרפאת ספורט-  מרום, רשת מרכזים רפואיים

הקדמה
היתרונות הבריאותיים של הפעילות הגופנית ידועים כבר שנים רבות והוכחו בעשרות רבות של מחקרים. אין ספק היום שהפעילות הגופנית טובה לבריאות הגוף ובריאות הנפש. היא מונעת מחלות רבות ומהווה גם כלי לטיפול במצבים רפואיים שונים. 
יחד עם זאת, ביצוע לא נכון, מבוקר או מודרך של פעילות הגופנית טומן בחובו סיכוי וסיכון לפציעות ובעיות שונות.
למרות כל היתרונות, על פי סטטיסטיקות, רק כ- 30% מהישראלים עוסקים בפעילות גופנית בכמות המומלצת באופן סדיר. 

מהי רפואת ספורט?
רפואת ספורט הינו תחום ברפואה העוסק במגוון רחב של נושאים הקשורים לייעוץ והכוונה לפעילות גופנית, איתור ומניעה של מחלות ופציעות וטיפול בבעיות ומחלות אצל ספורטאים. 
רפואת הספורט נוגעת בתחומים רבים ברפואה ותחומים פרה- רפואיים אך ניתן לומר שחלק ארי מהתחום הוא העיסוק ברפואה פנימית, קרדיולוגיה, פיסיולוגיה, אורתופדיה, רפואת נשים, תזונה ופסיכולוגיה.

באופן פשטני, ניתן לחלק את הבעיות בהן נתקלים הספורטאים ל- 3 קבוצות עיקריות:
1.    מחלות בספורטאי – היכולות לקרות לכל אחד, אך אצל הספורטאי דורש פעמים רבות התייחסות מיוחדת. דוגמאות לכך הן מחלות חום, אסתמה , אנמיה, הפרעות קצב לב ועוד. 

2.    מחלות ייחודית לספורטאי – מגוון בעיות המתרחשות כמעט באופן בלעדי בספורטאי ולעיתים אף באופן בלעדי לענפי הספורט השונים. 

3.    שינויים פיסיולוגיים המתרחשים אצל הספורטאי, במערכות שונות בגוף- לב, שריר- שלד, מערכת הדם ועוד. 

רפואת הספורט מתרכזת  בגישה לספורטאי, גישה היכולה להיות שונה במקרים רבים ממטופלים שאינם עוסקים בספורט. המטרה היא לנסות ולספק מבט כוללני על הספורטאי כספורטאי וכאדם, במגוון ההיבטים השונים הקשורים בכך.  

למי מיועדת מרפאת הספורט?
מרפאת הספורט מטפלת בספורטאים בכל הרמות הנתקלים בבעיות וזקוקים למענה רפואי. כמו כן באלו המעוניינים בייעוץ למניעה ואיתור של בעיות או מחלות שונות. זאת מתוך הבנה כי מענה רפואי כוללני שניתן על ידי צוות מיומן, המכיר את הספורטאי ואת הענף בו הוא עוסק, יהיה שונה לעיתים ממענה של צוות הפחות מכיר ומיומן בתחומים אלו. 

המענה הרפואי במרפאת הספורט במרום ניתן לספורטאים בכל הרמות:
-  ספורטאים תחרותיים - בתחנה לרפואת ספורט. לקבלת אישור שנתי לספורט תחרותי

- ספורטאים מקצוענים - המשחקים במועדונים, קבוצות ונבחרות וזקוקים לייעוץ וליווי מקצועי                                             במגוון רחב של בעיות ופציעות שונות

- ספורטאים מקצועיים - המשלבים באופן אינטנסיבי את הספורט באורח חייהם ונתקלים בשאלות                                         או בעיות רפואיות שונות.

- ספורטאים חובבים     -    בכל הרמות. ואין להם למי לפנות בשאלות רפואיות.

- ספורטאים מתחילים   -  כל המעוניינים להתחיל בפעילות על מנת להגיע להישגים או לשמור על                                          בריאותם,  לרבות חולים עם מחלות רקע שונות, וזקוקים לייעוץ
                                   לפעילות גופנית.