צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    רפואת ספורט בקריית ביאליק

       
למה להעדיף את שירותי מרום - רשת מרכזים רפואיים? מה היא הדרך הטובה ביותר להימנע מפציעות ספורט? מה עושים אחרי שנפצעתם בפעילות ספורטיבית כזו או אחרת? מה הן ההשלכות של פציעות הספורט? מה היא המיוחדות של מרום - רשת מרכזים רפואיים?
ספורטאי עמל ימים כלילות, עושה את כל אשר נדרש על מנת להגיע במיטבו לתחרות או למשחק כזה או אחר, ואז קורה הנורא מכל. ממש ימים ספורים לפני התחרות, מתיחה, דלקת בגיד, נקע או כל סוג אחר של פציעה מאיימת להשבית אותו מאותו משחק חשוב או מאותה תחרות. אין ספק כי תרחיש זה הוא נחלתם של הרבה מאוד ספורטאים. אלו אשר יגיעו בכל זאת לאותה התחרות ויקצרו משמעותית את זמן ההחלמה של הפציעה הם אלו אשר ישכילו לקבל את הטיפול במקצועי ביותר ממומחה לרפואה ספורטיבית.
מרכז רפואת ספורט בקריית ביאליק, מרום - רשת מרכזים רפואיים, נותן מענה להרבה מאוד ספורטאים מקצועיים מקריית ביאליק והסביבה. כמו כן מרכז רפואת ספורט בקריית ביאליק זה נותן מענה להרבה מאוד אנשים שהם אינם ספורטאים מקצועיים. הפעילות הגופנית היא נחלתם של הרבה מאוד אנשים שהצטרפו לקבוצות ספורט וכאמור אלו אשר עושים פעילות גופנית מבוקרת ועצמאית.
מרכז לרפואת ספורט בקריית ביאליק, מרום - רשת מרכזים רפואיים, מעניק ייעוץ והכוונה להרבה מאוד ספורטאים חובבנים על מנת למנוע את אותן פציעות ספורטיביות. חשוב מאוד לדעת כי פעילות ספורטיבית לא מבוקרת עשויה לעיתים להזיק יותר מאשר להועיל.

רופא ספורט בקריית ביאליק? מרום - רשת מרכזים רפואיים למענכם!
אל סניפי מרום - רשת מרכזים רפואיים מגיעים הרבה מאוד מטופלים מכל רחבי הארץ. יותר מ-17 שנים של עשייה בתחום זה מאפשרים להרבה מאוד מטופלים שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר. בין היתר ניתן למצוא במרום - רשת מרכזים רפואיים רופא ספורט בקריית ביאליק בעל מוניטין רב ורקורד מרשים ביותר של הצלחות.
למה להעדיף את מרום - רשת מרכזים רפואיים? במרום - רשת מרכזים רפואיים ניתן למצוא את כל השירותים הרפואיים הנדרשים תחת קורת גג אחת. במרום - רשת מרכזים רפואיים ניתן ליהנות מהמכשור הרפואי המתקדם ביותר בעולם. שירותי מרום - רשת מרכזים רפואיים כוללים בין היתר רופא ספורט בקריית ביאליק, שירותי רפואה תעסוקתית, הרבה מאוד סוגי בדיקות רפואיות, מכון שמיעה, טיפול בלקויות למידה ועוד.