צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    רפואת ספורט בעפולה

       
מי זקוק לשירותי רופא ספורט? מה היא הייחודיות של רופאי הספורט של מרום - רשת מרכזים רפואיים? מה הן ההשלכות של בחירת מומחים לענפי ספורט שונים? איך בוחרים את המרכז הרפואי הנכון ביותר עבורכם? מה הם היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של מרום - רשת מרכזים רפואיים?
כל מי ששיחק אי פעם כדורסל, כדורגל או ענף ספורט כזה או אחר יודע ומכיר לוודאי את התחושה הלא נעימה של אחרי פציעה. בכל ענף ספורט אשר יש בו תחרותיות ומגע גופני הסבירות כי העוסק בספורט זה יפגע ויפצע היא גבוהה. כמו כן גם עבור אלו אשר הפעילות הגופנית של הם היא מתונה יותר וללא מגע גופני כמו: ריצה קלה או שחיה, יכולים אף הם לסבול מבעיות רפואיות כאלו ואחרות אשר נגרמות כתוצאה מפעילות לא מבוקרת.

עם זאת אין זו סיבה להפסיק את הפעילות. על פי כל המחקרים, פעילות גופנית משפרת מאוד את הכושר הגופני ואיכות החיים ותורמת רבות בתחומי חיים רבים. אחת הבעיות של המאה הנוכחית היא החוסר ההולך וגדל בפעילות גופנית. רבים נפגעים כתוצאה מכך וביניהם גם הרבה מאוד ילדים. מרכז רפואת ספורט בעפולה של מרום - רשת מרכזים רפואיים הוא הפתרון הנכון ביותר עבור כל העוסקים בספורט.
מרכז רפואת ספורט בעפולה נותן מענה לספורטאים פעילים ומקצועיים אשר מעוניינים לפתור בעיות רפואיות ופציעות ספורט. המומחיות של מומחי רפואת ספורט בעפולה תאפשר לכל אלו לקצר משמעותית את משך ההחלמה והימנעות מפציעות עתידיות.
איך מוצאים רופא ספורט בעפולה? אין ספק כי על מנת למצוא את אותו רופא ספורט אשר יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר חשוב לקבל את חוות דעתם של אלו שניסו והצליחו בגדול. רופא ספורט בעפולה של מרום - רשת מרכזים רפואיים נותן מענה מקצועי לספורטאים חובבנים ומקצועיים. למרום - רשת מרכזים רפואיים יותר מ-17 שנים של ניסיון.

מה עוד ניתן למצוא במרום - רשת מרכזים רפואיים?
מעבר לשירותי רופא ספורט בעפולה ניתן ליהנות מעוד מגוון רחב מאוד של שירותים כמו: טיפול בבעיות התפתחות של ילדים, בעיות קשב וריכוז, רפואה אסתטית, רפואה תעסוקתית, מכון שמיעה ועוד. במרום - רשת מרכזים רפואיים ניתן להשכיר שירותי משרד ומרפאות.