צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    רפואת ספורט בחיפה

       
אחת הבעיות המרכזיות של הרבה מאוד אנשים בעת הנוכחית היא חוסר משמעותי מאוד בפעילות גופנית. העת המודרנית מאופיינת בכך שהרבה מאוד פעולות יומיומית אשר היו בעבר דורשות תנועה ופעילות גופנית כזאת או אחרת נעלמו מן העולם. מעליות, מכונות לשטיפת מכוניות ועוד הרבה מאוד מכונות הן הגורם העיקרי להרבה מאוד אנשים לחסך רציני בפעילות גופנית. על כן הרבה מאוד מחלות הן תוצאה ישירה של מחסור זה. עם זאת רבים וטובים החליפו את הפעילות הטבעית החסרה בפעילות ספורטיבית.

מה היא המשמעות של רפואת ספורט? מי הם המטופלים אשר נדרשים לסוג כזה של רפואה? מה מספרים המטופלים של מרום - רשת מרכזים רפואיים? מי הם המומחים אשר משרתים את הלקוחות הרבים של מרום - רשת מרכזים רפואיים?
פעילות ספורטיבית היא אכן הפתרון הנכון והיעיל ביותר. עם זאת חשוב לדעת כי פעילות ספורטיבית עשויה לגרום להרבה מאוד סוגים של פציעות ומחלות. על כן הדרך הנכונה ביותר היא לפנות אל מרכזי רפואת ספורט בחיפה או בכל מקום אחר בארץ על מנת לקבל את ההדרכה והייעוץ המקצועי ביותר לפני תחילת הפעילות.
חשוב מאוד לדעת כי מרכז רפואת ספורט בחיפה אינו נותן אך ורק ייעוץ למעוניינים להפעיל את גופם אלא גם להרבה מאוד ספורטאים פעילים ומקצועיים. מרכז רפואת ספורט בחיפה משרת מטופלים רבים אשר נפגעו פגיעות אורטופדיות, בעיות לב וריאות ועוד. ליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך.

רופא ספורט בחיפה? למה להעדיף את הרופאים של מרום - רשת מרכזים רפואיים?
הרבה מאוד אנשים הפעילים בענפי ספורט כאלו ואחרים נפגעים בצורה זו או אחרת. לכל סוג של פעילות יש את סיכונים שלה ואת פגיעות הספורט האופייניות לאותה פעילות. רופא ספורט בחיפה של מרום - רשת מרכזים רפואיים מומחה למחלות ולפגיעות הנגרמות כתוצאה מפעילות ספורטיבית בכל ענף וענף. המומחיות של רופא ספורט בחיפה של מרום - רשת מרכזים רפואיים הוא להחזיר את המתאמן או הספורטאי לפעילות בפרק הזמן הקצר וכמו כן לנמוע פגיעות ספורט.

מה עוד ניתן למצוא במרום - רשת מרכזים רפואיים?
מרכז רפואי זה משלב הרבה מאוד תחומים וביניהם: בדיקות לב במאמץ, הולטר סוכרת, בעיות קשב וריכוז, תפקודי ריאה ועוד. אמינות, מסירות ואחריות מלאה על כל סוגי השירותים.