צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    רפואת ספורט בגבת

       
מדוע חשוב מאוד לבחור נכון את רופא הספורט שלכם? עבור מי נכונים שירותי רפואה ספורטיבית? מה היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה פציעות ספורט? אילו עוד שירותים ניתן לקבל במרום - רשת מרכזים רפואיים?
על פי כל המחקרים, הפעילות הגופנית של ילדים וכמו כן מבוגרים הצטמצמה מאוד בעשורים האחרונים. יש לכך הרבה מאוד סיבות כמו מכונות שהחליפו פעולות יום יומיות ועוד. חוסר הפעילות גרם להרבה מאוד מחלות כתוצאה מבעיות השמנה, בעיות פרקים, לב ריאות וכו'. עם זאת כמות האנשים אשר פוקדים את חדרי הכושר גדלה משמעותית. זאת כאמור תוצאה ישירה של חוסר פעילות ורצון להשלים את החסר בצורה יזומה ומלאכותית.
לכאורה הרעיון הוא נכון וחכם אך עם זאת חשוב מאוד לציין כי פעילות גופנית בחדרי כושר או בכל מסגרת אחרת עשויה להביא אתה פציעות ומחלות ספורט. רפואת ספורט בגבת במרום - רשת מרכזים רפואיים נותנת מענה בדיוק לצרכים אלו.
חשוב לחלק את הספורטאים הפעילים לשתי קבוצות עיקריות. האחת היא הספורטאים המקצועיים והשניים היא הספורטאים החובבנים. לכל קבוצה כזו יש את פגיעות הספורט האופייניות לה. מומחי רפואת ספורט בגבת של מרום - רשת מרכזים רפואיים יתנו את המענה הנכון והמקצועי ביותר לכל סוג של ספורטאים וכמו כן לכל ענף וענף. שכן לכל ענף יש את הפגיעות והסכנות האופייניות לאותו הענף. רפואת ספורט בגבת מונעת כאמור פגיעות ספורט ומאפשרת לספורטאים מקצועיים וחובבנים לשקם את עצמם בצורה מהירה ונכונה יותר.

מחפשים רופא ספורט בקיבוץ גבת? מרום - רשת מרכזים רפואיים לשירותכם!
על מנת לקבל את השירות האישי והמקצועי ביותר אין להתפשר על השירות של המומחים לתחום הספורט. לאורך שנים רבות מרום - רשת מרכזים רפואיים נותנת מענה להרבה מאוד ספורטאים מכל רחבי הארץ. לרשותכם רופא ספורט בקיבוץ גבת בעל ידע רב בתחום וכמו כן תודעת שירות גבוהה.

רופא ספורט בקיבוץ גבת? אילו עוד סוגי שירותים ניתן למצוא במרום - רשת מרכזים רפואיים?
מרום - רשת מרכזים רפואיים נותנת מענה לכל אותם רופאים ומטפלים אשר מעוניינים לשכור שירותי משרד, קליניקות וכו'. כמו כן במרום - רשת מרכזים רפואיים ניתן ליהנות מהרבה מאוד תחומי רפואה וביניהם מכון שמיעה, רפואה תעסוקתית, אסתטית ועוד. במרום - רשת מרכזים רפואיים אמינות, אדיבות ואחריות.