צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    רפואה דחופה לילדים

       
 
רפואה דחופה לילדים
לעיתים קרובות, לצערנו ולצערי ההורים אשר נפל בחלקם להיות הורים לילדים תמימים אשר סובלים ממחלות שנקראות בשפת העם מחלות פנימיות קשורות לתחום המקיף והרחב שנקרא "רפואה דחופה בילדים" (או בשמה השני, רפואת מיון).
על לא עוול בכפם, ילדים במדינת ישראל ובעולם כולו סובלים ממחלות בעייתיות ומורכבות שדורשות טיפול רציני ואינטנסיבי.המון בני אדם, נאלצים להתמודד מידי יום ביומו עם כל מרכיביהרפואה דחופה בילדים, וכמו כן נעשה נושא הרפואה הדחופה לחלק משמעותי במערך בתי החולים כאמור לא רק בארץ.

ועם כול הקושי, הרפואה המתקדמת נותנת מענה, יש בארץ המון רופאים שמתמחים ברפואה דחופה בילדים ומסוגלים לרפא, לטפל ולעזור לילדים החולים בכל בעיה בה הם נתקלים.

מהי אותה רפואה דחופה?
רפואה דחופה בילדים עוסקת לא רק במחלות כרוניות או פנימיות אלא גם בטראומות אשר תוקפות את הילדים בהפתעה גמורה ללא הכנה מוקדמת . כתוצאה ממקרה או מאורע שנגרם בפתאומיות כמו תאונות דרכים גורם לילדים סבל רב מלווה בפחדים וטראומותההלם בו שרויים הילדיםמקשהמאוד על יכולת מתן הטיפול של הצוות הרפואי, ילדים רבים לצערנו חווים מצבים טראומתיים, שדורשים טיפול פסיכולוגי ו\או רפואה דחופה. סכנות הטראומה אורבות מכל עבר, ולפעמים זה יכול לנבוע גם מדברים שאולי לנו נראים קטנים ופשוטים.
רפואה דחופה בילדים עוסקת בנוסף לטראומות, במחלות כירורגיות כמו בעיות בקנה הנשימה,  מומים מולדים שעלולים להתגלות עוד כשהרך נמצא ברחם אמו על ידי בדיקת אולטרה סאונד, בעיות בטן וחזה וכן הלאה, הפתרון לכול אותן בעיות מצוי בקרב המומחים.

למה דווקא מרום - מרכזים רפואיים?
מרום - רשת מרכזים רפואיים, חברה אשר מתמחה ברפואה דחופה בילדים, ובנוסף לנושא זה, מתמחה מרום - רשת מרכזים רפואיים, גם בנוירולוגיה, סכרת, חסימת מעיים, רפואת ספורט ועוד מגוון תחומים שיכולים לשרת את לקוחותיהם, מרום - רשת מרכזים רפואיים מציעה ללקוחותיה שירות אדיב, מסור, בטוח, בתנאים מעולים שמתואמים לצרכי המטופל ולמצבו, שירות איכותי, ומחיר נוח במיוחד ,הידע הרב והניסיון שנרכש אצל הצוות המקצועי של מרום - רשת מרכזים רפואיים מעניק למטופלים את השקט הנחוץ והביטחון .