צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    קרדיולוגיה

       
     
 
קרדיולוגיה מהי?
מרכז העולם ,הלב, אותו איבר שמזרים חיים ,מזרים דם לכל חלקי הגוף ,אותו איבר שבלעדיו כל שאר איברי הגוף נותרים חסרי משמעות ,הלב, ליבו של אדם הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר במאה הנוכחית למחלות ומוות , פעילות תקינה של הלב היא למעשה מטרתו ועיקר עיסוקו של הקרדיולוג, כמה פעמים בחיינו שמענו על אדם כזה או אחר שלקו בהתקף לב או בדום לב וקיפח את חייו.
בשנים האחרונות בעיקר בעולם המערבי אשר לא נותן דעתו מספיק לכל הקשור בתזונה ובפעילות ספורטיבית למעשה פוגע פגיעה ישירה בלב , קרדיולוגיה היא תחום ברפואה שנאלץ להתמודד יום יום עם אותם חיים שסיגלו לעצמם בני האדם , אותם חיי סטרס , לחצים יום יומיים שמופעלים על כל אחד ואחת מאיתנו אם זה במרדף קבוע אחר הפרנסה או במרדף אחרי זוגיות טובה , חיי היום יום מקשים על בני האנוש להתייחס באופן הראוי למזון המוכנס לגופם , כמה פעמים יצא לכם לעצור בצד הדרך בפונדק דרכים ולבלוס ג'אנק פוד מזדמן מבלי לבדוק איזה נזק עתידי זה יגרום בעתיד הרחוק לפעילות הלבבית שלנו,ואיך נזדקק לעזרת הקרדיולוגיה בעתיד?

ופעילות גופנית, מה איתה?
האם ההזנחה של פעילות גופנית משפיעה על  פעילות הלב שלנו?
עוד בשנות השבעים והשמונים שזה לא די מזמן היו פעילויות יום יומיות שגרמו לנו לזוז וכיום  נעלמו מן העולם כמו למשל רחיצת מכונית, כולנו זוכרים איך היו מנקים את האוטו עם צינור מים בחצר והיום מכוני שטיפת המכוניות עושות את העבודה, דוגמא נוספת היא בפעילויות הילדים שהלכו ונעלמו מן העולם בגלל כניסת המחשבים לחיינו , כמעט לא ניתן לראות היום שמשחקים בתופסת ובמחבואים ,חוסר פעילות מספקת פוגעת ישירות בפעילות הלב.

קרדיולוגיה במרום - מרכזים רפואיים
כל אלה ועוד נותנים חשיבות רבה לעולם הקרדיולוגיה, מעקבים תקופתיים אחר הלב יכול בהחלט למנוע מקרים של מחלות לב ומוות, חשוב מאוד ללכת ולהיבדק על ידי קרדיולוג מומחה אחת לכמה זמן, במרום - רשת מרכזים רפואיים, תחום הקרדיולוגיה הוא מן החשובים שיש, הרופאים הטובים ביותר בתחום בעלי ידע וניסיון יתרמו לכם בעזרת שירות אדיב ואמין לשיפור יכולות הלב שלכם ולתפקודו.