צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    קליניקות לרופאים בצפון

       
לא פעם אנחנו, בתור פציינטים, הולכים לקליניקה של רופא, ואנחנו מגלים שהקליניקה איננה רק שלו אלא שייכת לעוד רופאים ולעיתים מדובר בבניין רופאים שלם, אשר בו אנחנו יכולים לקבל טיפולים ממגוון רופאים. לא מדובר בבית חולים או מרכז רפואי, אלא בבניין רגיל שכל המשרדים בו הן קליניקות של רופאים.

כך למשל אנחנו יכולים למצוא בניין עם קליניקות לרופאים בצפון ובמקומות אחרים בארץ. ההסבר הוא מאוד פשוט, במקום שרופאים יבנו קליניקות במבני מגורים או בנייני משרדים רגילים, אשר לא תמיד ערוכים לכך, מסיבות שונות, עם זה כי הבניין לא נמצא במקום שמתאים למרפאה, אין בו חנייה מתאימה, אזור קבלת הפנים לא מתאים וכדומה, רופאים מעדיפים לשכור קליניקות בבניין שמיועד לכך. לכן אנחנו יכולים קליניקות לרופאים בקריות או בכל מקום אחר, בתוך בניין שמיועד לכך.

מבחינת הרופאים, יש בכך הגיון. ראשית, זה עולה להם פחות. הרבה פעמים לשכור קליניקה בבניין כזה זה עולה פחות מאשר במבנים אחרים. צריך לומר עוד, שהם יכולים לשכור את הקליניקה עם עוד רופאים, בהנחה והמקום מכיל יותר מחדר אחד, ואז יש מי שמשתתף איתם בהוצאות.
שנית, במקום שהם יעבדו באזור שאיננו מתאים לקליניקות רפואיות, הרי שהם יכולים לעבוד עם עוד מגוון רופאים באזור שנבנה מראש להיות מתאים לכך. כלומר, מי שאחראי על בניית המקום ושיווק עבור קליניקות לרופאים בצפון או באזור אחר, דאג שהמקום יהיה מוכן ומותאם לצרכים אלו. אין צורך לשנות דבר, אין צורך להתפשר.
במקרים רבים המקום גם אחראי על מגוון רחב של שירותים, מעבר לשירותים שנותנים בבניינים מסחריים רגילים (תחזוקת מבנה וכדומה), מדובר על שירותים של מזכירות רפואית, ציוד ועוד. מאחר והמקום מושכר לרופאים, אז הם לא צריכים להביא דבר, הכל שייך לקליניקה וברגע שהם עוזבים הוא נשאר שם. במידה והם ירצו לפתוח מקום חדש, הם יצטרכו או לרכוש ציוד משלהם, או להיעזר בציוד שנמצא באותו מקום. כמובן שזה תלוי בסוג הקליניקה שהם מבקשים לפתוח.

לסיום, אם אתם מחפשים קליניקות לרופאים בצפון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. מרום רשת מרכזים רפואיים מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות להשכרת קליניקות לרופאים בקריות וכן באזורים אחרים בצפון הארץ. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא, וכן מידע מגוון אודות שירותים נלווים שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו.