צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    קליניקות להשכרה בצפון

       
מחקרים רבים מראים, שכיום מחסור עצום ברופאים בפריפריה, הן בדרום והן בצפון, זו הסיבה שהמדינה מנסה לעודד רופאים ממרכז הארץ לעבור לאזורים אלו, על מנת שיוכלו להעניק טיפול למגוון רחב של מטופלים אשר אין באפשרותם להגיע אל מרכז הארץ לקבל את הטיפול הנדרש.

במהלך השנים נפתחו קליניקות להשכרה בצפון הארץ, קליניקות אלו שייכות למרכזים רפואיים אשר מציעים מגוון רחב של שירותים שונים לרופאים אשר מבקשים לשכור את המקום. אותם שירותים מאפשרים לרופאים להתעסק אך ורק בתחום שלהם, כלומר טיפול באנשים, בזמן שהמרכז בו נמצאת הקליניקה מעניקה להם את כל הכלים הנדרשים בשביל לבצע את הטיפולים השונים בצורה הטובה ביותר.

עבור רופאים במרכז הארץ, הרי שחיפשו קליניקות להשכרה בקריות או קליניקות להשכרה בעפולה, נשמע כמו דבר רחוק, לכאורה אך אם חושבים על זה לעומק, זה יכול להועיל להם מאוד מבחינה מקצועית וכן מבחינות אחרות.
ראשית, הם יוכלו להגיע אל קהלים שונים ומגוונים, כאלה שאין סיכוי שהם יפגשו אם הם יישארו אך ורק באזור המרכז. הם יגדילו באופן ניכר את מספר הפציינטים שלהם.
שנית, כתוצאה מכך שהם יגדילו את מספר המטופלים שלהם, הם גם יגדילו את מספר המקרים בהם יטפלו, וכך הם יתמקצעו יותר בתחום שלהם ובתחומים נוספים.
שלוש, עלות קליניקות להשכרה בצפון הוא נמוך ביחס למרכז, באופן טבעי, לכן מבחינה כלכלית זה משתלם.
ארבע, יש סיכוי גדול שבתחומים שונים, הם יהיו הרופאים היחידים ביישוב או באזור, ועל כן, לא תהיה להם תחרות, מן הסתם. זה יאפשר לבנות בסיס לקוחות רחב.
חמש, צריך לומר, שאמצעי התחבורה בישראל השתפרו באופן ניכר, על כן רופאים יוכלו להגיע מהמרכז לצפון בקלות ולחזור עוד באותו יום.
שש, רופאים שמחפשים אפשרויות נוספות מלבד מתן טיפול, יכולים לחפש קליניקות להשכרה בצפון ולהשתלב בחברות שונות כיועצים או אפילו במכללות או אוניברסיטאות (חיפה) כמרצים בתחום עניינם ובתחומים קרובים לכך.
כאמור אפשר למצוא מגוון רחב של סיבות מדוע חיפוש קליניקות להשכרה בצפון זה דבר משתלם.

לסיום, אם אתם גם מחפשים קליניקות להשכרה בקריות או קליניקות להשכרה בעפולה או באזורים אחרים בצפון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת מרום מרכזיים רפואיים תשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו הינו מקצועי וישמח לעזור לכם למצוא קליניקה מתאימה לצרכים שלכם. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון.