צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    פרוקטולוגיה

       
     
 
פרוקטולוגיה
אותו תחום ברפואה שאנשים תוהים מה בעצם גורם למתמחה שלמד כל כך הרבה שנים ללכת ולעסוק ולטפל האזורים כמו פי הטבעת , מעי , רקטום וכו'.
ובכן פרוקטולוגיה זה תחום מרתק , הרבה מאוד אנשים סובלים סבל רב ממחלות שונות ומשונות באזור זה של גופם ,ישנם מחלות שבהמשך נפרט וניתן דוגמאות שגורמות לפגיעה משמעותית באיכות חייו של אדם , יתרה מכך פרוקטולוג אף מציל חיי אדם במקרים מסוימים כתוצאה ממומחיות בתחום הפרוקטולוגיה.
לאדם הממוצע יש לא פעם צורך בטיפול כזה או אחר בתחומים שונים ובמחלות שונות שתוקפות לאורך חיים שלמים , אחד הביקורים הפחות נעימים הוא הביקור אצל הפרוקטולוג בשל העובדה שהאזור המוצנע בו יטפל הרופא גורם לאי נחת אצל המטופל , בבחירת רופא לטיפול בעניין יש משמעות לרגישות הרופא ובהבנה של המצב הלא נעים בו שרוי אותו חולה.

במה עוסקת הפרוקטולוגיה?
הנה מספר דוגמאות מהפופולאריות שביניהם שפרוקטולוג מטפל בהן:
1.טחורים- ישיבה ממושכת בשל עיסוקים כאלה או אחרים , תזונה לא נכונה, הרגלים לא נכונים של ישיבה בשירותים (ישיבה ממושכת מידי) ,הריונות ועוד סיבות כאלה ואחרות גורמות לזרימה מוגברת של דם בכלי הדם באזור פי הטבעת שגורמות להתנפחות אותו כלי דם ולכאבים עזים , כאבים אלה גורמים לאי נוחות בישיבה ,בשכיבה, בזמן הליכה , ישנן טחורים פנימיים וטחורים חיצוניים ,בכל מצב כזה נדרש טיפול ספציפי על מנת לפתור את הבעיה , לעיתים נדרש טיפול כירורגי או טיפול בלייזר ובהמשך לטיפול מונע.

2.פיסורה- פצע או סדק בפי הטבעת שנגרם לרוב כתוצאה ישירה עם החיכוך של הצועה שיוצאת מתוך המעיים , וישנן עוד מצבים שגורמים להיווצרות הפיסורה, תופעה זו גורמת לסבל נוראי בזמן היציאות, יש הטוענים שהסבל הוא אף גדול יותר מאשר בהתקף טחורים.

הטיפול בפיסורה כאמור מטפל מומחה בתחום הפרוקטולוגיה , במקרים קשים של הפיסורה נזקקים לניתוח אולם במקרים קלים יותר ניתן לטפל בבעיה בטיפול תרופתי.

למה במרום מרכזים רפואיים?
משום שמיטב המוחות בתוחם הפרוקטולוגיה עוסקים במלאכה במרום - רשת מרכזים רפואיים, נתינת שירות עבור צוות מרום - רשת מרכזים רפואיים היא ערך עליון , המומחים של מרום - רשת מרכזים רפואיים פועלים מתוך שליחות לעזור ולטפל בחולים בעזרת הניסיון והידע הרב שנרכש בפרוקטולוגיה.