צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    ססיות בקליניקות רופאים

       
 
קליניקת רופאים, מעצם ההגדרה שלה, מעניקה עבור המגיעים אליה מגוון רחב של שירותים. אלה משתנים בהתאם לצוות הרפואי הפועל בקליניקה והציוד העומד לרשותה, כאשר לרוב הסיוע ניתן לכל אורך היום. המאמר הנוכחי מתייחס לאפשרות הנפוצה של ביצוע טיפולים רפואיים שונים, לרבות ניתוחים, מעבר לשעות הפעילות שלהם, תמורת תשלום נפרד. כאן בדיוק מתחילים לדבר על ססיות בקליניקות רופאים.

קווים לדמותן של הססיות
ססיות בקליניקות רופאים הן דרך נפוצה מאד באמצעותה יכולים הגורמים הרפואיים להעניק את שירותיהם לכל אורך היום. הססיות מתבצעות כמעט בכל בית חולים ציבורי הפועל בישראל, אך גם במרכזים רפואיים פרטיים, כמובן. סוגיית המימון של הטיפולים והניתוחים נתונה לשיקול דעתם של הגורמים הרפואיים, כאשר יש להדגיש שבלא מעט מקרים, התשלום נעשה באופן בלעדי או עיקרי על ידי קופת החולים המבטחת את האדם הספציפי.

ססיות בקליניקות רופאים נראות כמו דבר שכל הצדדים הנוגעים אליו יוצאים נשכרים. הרופאים משפרים את ההכנסה שלהם, בעוד המטופלים נהנים ממגוון רחב של שירותים, המוצעים תמורת סכומים סבירים או אפילו ללא תשלום כלל. הססיות מאפשרות להרחיב את הטיפול הרפואי הניתן כיום בישראל, מצמצמות את זמני ההמתנה של הלקוחות לטיפולים השונים ומסייעות להם להתמודד עם מצבים רפואיים וגופניים בצורה יעילה ופשוטה הרבה יותר.

אז איך מתחילים?
בחירה של ססיות בקליניקות רופאים חייבת להיות מושכלת, כאשר חשוב לבדוק מראש את הרמה המקצועית של אותה קליניקה, ההכשרה והניסיון של צוות הרופאים הפועלים בתוכה וכן את כל ההיבטים הנוגעים לתשלום. עקב חשיבות הטיפולים שנערכים במסגרת זו, אין כאן כל מקום להתפשרות - הבריאות של המטופל היא שעומדת כאן על כף המאזניים.

רשת המרכזים הרפואיים מרום נחשבת לאחת המובילות בישראל במתן טיפולים רפואיים בכלל, וטיפולים במסגרת ססיות בפרט. היא משלבת בין שירותים רפואיים, בדיקות וטיפולים פרא רפואיים, מה שיוצר שלם הגדול בהרבה מסך החלקים שלו. הסיוע של המרכז ניתן בנושאים שונים, דוגמת רפואת מומחים, התפתחות הילד, רפואת ספורט, טיפולים רגשיים ועוד. הפעילות של המרכז נעשית בארבעה סניפים ברחבי הארץ, הממוקמים בקריית ביאליק, עפולה, חולון ונס ציונה.