צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    ססיות בקליניקות בקריות

       
 
כשמדברים על ססיות בקליניקות בקריות, בדומה לחלקים אחרים של מדינת ישראל, מתכוונים לטיפולים רפואיים הניתנים מעבר לשעות הפעילות של המוסד הרפואי הספציפי. מה שחשוב להדגיש הוא ששירותים אלה הפכו לנפוצים מאד במהלך השנים, ומהווים כיום חלק בלתי נפרד מתחום הסיוע הרפואי שיכול לקבל האזרח הישראלי הממוצע.

הסיבה לכך היא שהטיפולים הניתנים במסגרת זו מתבצעים באופן תדיר, מה שמקצר את זמני ההמתנה, כשגם רופאים ומנתחים יכולים להגדיל באמצעות ביצועם את ההכנסות שלהם. בנקודת ההתחלה, נראה כי מדובר בפתרון אידיאלי, בו כל הצדדים יוצאים נשכרים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על האופן בו ניתן לקבל שירות במסגרת זו באזור הקריות, כולל המלצה על מרכז רפואי שזוהי אחת ההתמחויות העיקריות שלו.

סוגיית התשלום
טיפולים רפואיים, ועל אחת כמה וכמה כאלה המוגדרים כמורכבים, מצריכים תשלום שעשוי להיות לא מבוטל. במקרה של ססיות בקליניקות בקריות, לעומת זאת, התמונה עשויה להפוך לפשוטה מעט יותר. הסיבה לכך היא שחלק מהמרכזים הרפואיים המציעים את השירות הזה מקיימים הסדרים עם קופות חולים, חברות ביטוח, משרד הביטחון וגורמים אחרים שעשויים לממן באופן מלא או חלקי את הטיפולים השונים.
כאשר פונים למרכז רפואי, לכן, יש לבחון את ההסדרים הספציפיים שהוא מקיים, וכן לראות מהם התנאים לקבלת אותו סיוע במימון.

היתרונות של מרום – רשת מרכזים רפואיים
מחפשים מקום שמציע מסגרת של ססיות בקליניקות בקריות? הסניף של רשת המרכזים הרפואיים מרום בקריית ביאליק עונה על ההגדרה הזו בדיוק. במרכזי ניתן לקבל טיפולים רפואיים מגוונים, בשעות פעילות שונות, כאשר הסיוע הוא במגוון נושאים בעלי חשיבות מכרעת: רפואה משלימה, רפואה תעסוקתית, רפואת ספורט, התפתחות הילד, רפואה אסתטית ועוד.

שירות חיוני אחר שמעניקה מרום – רשת מרכזים רפואיים הוא לגורמים רפואיים המעוניינים להעניק טיפולים במסגרת ססיות בקליניקות בקריות. עבורם, מאפשרת החברה להשכיר על בסיס יומי קליניקות המאובזרות בכל הדרוש לביצוע טיפולים וניתוחים ברמות מורכבות שונות. מעבר לחדרים עצמם, מספקת החברה שירותים משלימים חיוניים, דוגמת שירותי מזכירות או זימון תורים. בדרך זו, הגורם הרפואי נדרש לבצע את המינימום האפשרי מבחינה מנהלתית, ולהתמקד בביצוע העבודה שלו.