צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    ססיות בקליניקות בצפון

       
 
ססיות מהוות כיום חלק בלתי נפרד מתחום הטיפולים הרפואיים הניתן בישראל. מונח זה מתאר טיפולים וניתוחים הנערכים מעבר לשעות הפעילות של הקליניקה או בית החולים הציבורי, מה כשלעצמו מגלם מספר יתרונות עיקריים: הססיות מאפשרות להרחיב את השירותים הניתנים למטופלים, מקצרות את זמני ההמתנה שלהם ומציעות לעיתים טיפולים שקשה לקבל במסגרות אחרות.

המאמר הנוכחי בוחן את האפשרויות של ססיות בקליניקות בצפון, כולל המלצה על רשת מרכזיים רפואיים שלוקחת את התחום מספר צעדים קדימה.

איך בוחרים ססיות?
טיפולים הנערכים במסגרת ססיות בקליניקות בצפון אינם שונים במהות שלהם מאשר טיפולים שגרתיים. גם כאן, אין כל מקום להתפשר, בייחוד אם לוקחים בחשבון את העובדה שלא פעם מדובר על טיפולים וניתוחים מורכבים. הדבר החשוב ביותר הוא לבחון את טיב המקום בו עתידים להינתן השירותים, ולראות שהוא אכן עומד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר: לוודא שהמקום מנוסה בביצוע הטיפול הנקודתי, מחזיק בצוות מיומן של רופאים וכן בציוד מתקדם המאפשר לבצע כל טיפול בצורה יעילה ובטוחה.

ססיות בקליניקות בצפון צריכות להתבצע תוך מתן תשומת לב ראויה להיבט הכלכלי של הסיוע. אחד היתרונות המרכזיים של ססיות כמכלול הוא שלא פעם קופות החולים הן שמממנות את הטיפולים באופן חלקי, או אפילו מלא. מכון אשר נמצא בהסדר עם קופות החולים, משרד הביטחון או חברות ביטוח יכול וצריך לקבל עדיפות, ולו מכיוון שהוא מאפשר לחסוך סכומי כסף עצומים על כל טיפול וטיפול.

הסיוע של רשת המרכזים הרפואיים מרום בתחום
מרום – רשת מרכזים רפואיים פועלת מזה יותר מ-17 שנה באזור הצפון, ומספקת פתרון מיטבי לכל המחפשים ססיות בקליניקות בצפון. ראשית, במרכזים הרפואיים של הרשת בעפולה ובקריית ביאליק ניתנים טיפולים רפואיים מגוונים, וזאת בנושאים דוגמת רפואה אסתטית, התפתחות הילד, בעיות שמיעה, רפואה משלימה, טיפולים רגשיים, הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה ועוד. צוות המומחים הפועל במרכזים מיומן, מקצועי ומנוסה.

עבור הרופאים והמטפלים המומחים, מספקת רשת המרכזים הרפואיים מרום מענה חיוני לא פחות. היא מאפשרת להם ליהנות מחבילת שירותים מלאה, הכוללת שכירת קליניקות מאובזרות היטב לטיפולים על בסיס ססיות, שירותי מזכירות רפואית הניתנים על ידי צוות מנוסה וכן מערכת לזימון תורים.