צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    ססיות בקליניקות בעפולה

       
 
ססיות הפכו לחלק בלתי נפרד מהשירותים הרפואיים המוענקים כיום בישראל. אלו הם טיפולים רפואיים מורכבים, לרבות ניתוחים, אשר נערכים מעבר לשעות הפעילות של הקליניקה, בית החולים או המוסד הרפואי האחר. אחוז ניכר מבתי החולים והמוסדות הרפואיים בישראל מאפשרים זאת, במטרה לאפשר לרופאים הכנסה נוספת, להגדיל את מגוון השירותים ללקוחות ולקצר עבורם את התהליך ואת זמני ההמתנה. המאמר הנוכחי מתייחס לאופציה של ססיות בקליניקות בעפולה, תוך המלצה על רשת מרכזיים רפואיים שיכולה לסייע לגורמים מכל צידי המתרס.

המפתח: מציאת קליניקה מקצועית
כשמדברים על ססיות בקליניקות בעפולה, כמו בקליניקה בכל מקום אחר על מפת ישראל, ברור מדוע הרמה המקצועית של המרכז הרפואי חייבת להילקח בחשבון. יש לבחון את הניסיון שלו ושל אנשיו בביצוע הפעולה הספציפית לה זקוקים, וכמובן שגם לראות באילו שיטות פועל המקום - טכניקות עבודה, עזרים טכנולוגיים וכיוצא בזה. שירותים הניתנים מעבר לשעות הפעילות לא שונים במהות שלהם משירותים הניתן ב"שוטף", כאשר בכל מקרה ומקרה אין מקום לפשרות.

ססיות בקליניקות בעפולה מצריכות תשלום, אם כי ממש לא מובן מאליו שהתשלום ייפול על האדם שמקבל את הטיפול. לא מעט קליניקות מקיימות הסדרים עם קופות החולים הפועלות בישראל, גופים מוסדיים דוגמת משרד הביטחון או חברות הביטוח השונות. בדרך זו, קיימת האופציה למימון חלקי או אפילו מלא של הטיפול הרפואי, מה שבוודאי מקל על מי שעתיד לקבל אותו. לכן, לפני שפונים לקבלת הטיפול, מומלץ לבחון מהן האפשרויות העומדות למימון שלו, תוך מתן עדיפות למרכז רפואי שמקיים הסדרים עם כמה שיותר גורמים.

כך עושים זאת נכון
מרום – רשת מרכזים רפואיים מספקת מענה מלא לכל מי שמחפש או מעוניין להעניק ססיות בקליניקות בעפולה. סניף הרשת בעפולה, אחד מבין ארבעה סניפים שלה, מאפשר לקבל טיפולים רפואיים מגוונים בתחומים דוגמת רפואה אסתטית, התפתחות הילד, רפואה משלימה, רפואת ספורט ועוד.

עבור גורמים המעוניינים להעניק את הטיפולים האלה, מאפשר המרכז להשכיר קליניקות מאובזרות על בסיס יומי, תוך קבלת שירותים נלווים חיוניים: שירותי מזכירות רפואית, שירותי זימון תורים ועוד. בדרך זו הם יכולים לבצע טיפולים שונים בכל שעות הפעילות, בצורה הנוחה ביותר האפשרית.