צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    ססיות בצפון

       
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, שלא מעט קליניקות ברחבי ישראל נותנים מה שנקרא ססיות. מדובר בטיפולים רפואיים אשר ניתנים למעבר לשעות העבודה של המרפאה. הרעיון הוא, שאם המרפאה עובדת עד שעה מסוימת, הרי הרופאים יכולים להישאר מעבר לשעות העבודה, להגדיל את ההכנסה שלהם באמצעות מגוון טיפולים ושירותים שונים לפציינטים שלהם. כך הם מונעים מהם את הצורך לחכות שיהיה מועד לתור עבורם וכן לקצר תהליכים של טיפול.

אנחנו יכולים למצוא מרפאות שמעניקות ססיות בצפון, עם דגש על טיפולי ססיות בעפולה וכן בקריות. הסיבה היא, שלהבדיל מאזורים אחרים בישראל, הרי שצפון הארץ מתמודד עם מחסור ברופאים, לכן במקום שהמטופלים יצטרכו לנסוע למרכז הארץ, הם מקבלים טיפולים מעבר לשעות העובדה של המרפאות, באמצעות מה שנקרא ססיות. כמו כן, סיבה נוספת היא שבצפון יש מרפאות וקליניקות שמוכשרות לכך, ולכן ישנם רופאים שיכולים להעניק טיפולי ססיות בצפון במגוון תחומים.

חשוב להבהיר, טיפולי ססיות בצפון ובכלל, מתבצעים בהסדרים מיוחדים, הן עם חברות ביטוח, הן עם קופות חולים וכן גופים נוספים, כך שהמטופל עצמו לא בהכרח צריך לשלם על כך. בדרך כלל, טיפולים שמתבצעים מעבר לשעת העבודה של המרפאה, עולים לא מעט כסף. מי שפונה אל טיפולי ססיות בצפון, ובוחן את אופציות המימון, יכול למצוא מרכזים רפואיים שמציעים לו טיפול במימון חלקי או שלם.

בשביל לבצע טיפולי ססיות בקריות, בעפולה ובכל מקום אחר בצפון, הרי שהקליניקה בה נערך הטיפול, חייבת להיות מוכנה לשם כך. היא צריכה להיות מאובזרת בשלל הכלים והאביזרים הנדרשים, היא צריכה להיות מוכנה לקבלת קהל מעבר לשעות העבודה, וכמובן שהיא צריכה להיות נגישה וזמינה לשם כך. לכן חשוב לדעת למי לפנות, שכן לא כל מרפאה מסוגלת להעניק טיפולים אלו.
נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון היא, רצוי לפנות לטיפולי ססיות בצפון, במקומות בהם ידוע מי המטפל ומה המוניטין שלו. לא היינו רוצים לעבור טיפול אצל גורמים חסרי ניסיון או גורמים ששמם המקצועי איננו טוב.

רשת מרום מרכזיים רפואיים מאפשרת לבצע טיפולי ססיות בצפון, כולל ססיות בקריות, במגוון רחב של קליניקות אשר עומדות לרשותה. מדובר בקליניקות מאובזרות אשר מוכנות לטיפול פציינטים, גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. אם אתם מעוניינים, אתם מוזמנים ליצור קשר ולפנות אלינו עוד היום. הצוות שלנו ישמח להסביר לכם במה מדובר וכיצד אנחנו יכולים לעזור לכם.