צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    מכשירי שמיעה בקריות

       
 
שמיעה, ואין צורך להכביר על כך מילים, היא מהחושים החשובים ביותר של האדם. הבעיה היא שלא מעט אנשים באוכלוסיה סובלים מליקוי שמיעה זה או אחר. בין אם המדובר הוא בפגם מולד או בנזק הנגרם עקב חשיפה ממושכת לרעש, יש לזכור שמוצעים כיום לא מעט פתרונות בתחום, שיכולים להעלים את הליקוי – אלו הם, בעיקרו של דבר, מכשירי שמיעה. אבל איך בדיוק רוכשים מכשירי שמיעה בקריות? ואיזו חברה לוקחת את התחום לרמת המומחיות הגבוהה ביותר?

הכול מתחיל מהבדיקה
כשמדברים על מכשירי שמיעה בקריות, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, ברור שמדובר באחד השלבים האחרונים בתהליך. תחילת הדרך, לכן, חייבת להיות אבחון הליקוי הספציפי בשמיעה, אם קיים, כמו גם עוצמתו. בדיקות שמיעה, המבוצעות על ידי גורמים מקצועיים הפועלים בשדה המשחק, מהוות הצעד הראשון, כאשר חיוני שהבדיקה תיעשה על פי הספר. כמובן שמכון הלוקח על עצמו את כל היבטי התהליך צריך לקבל עדיפות, ולו מכיוון שהוא מאפשר "לקצר תהליכים" ולהקל מאד על אלה הזקוקים למכשירי השמיעה.

מגוון רחב של מכשירים
כיום, שדה המשחק של מכשירי שמיעה נחשב לרחב בכל קנה מידה. גם המעוניינים למצוא מכשירי שמיעה בקריות סביר שייתקלו במגוון רחב של מכשירים, בשלל תקציבים, כאשר כל מכשיר הוא בעל תכונות שונות בתכלית. בתנאים האלה, ברור שהליך הרכישה כולל גם בחינה של כל האפשרויות, במתאימה למצוא את המכשיר המתאים לצרכים, לליקוי ולתקציב של אלה הזקוקים לו כמו כפפה ליד. זו גם הסיבה בגינה רכישת המכשיר הספציפי רצוי שתתבצע רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי, מגורמים הבקיאים בתחום עד רמת היסוד.

האפשרות שלכם לרכוש מכשירים בקריות
רשת המרכזים הרפואיים הרב תחומיים מרום, הכוללת ארבעה סניפים, מהווה פתרון מוצלח במיוחד במעוניינים לרכוש מכשירי שמיעה בקריות. בסניף המרכז בקריית ביאליק, כמו גם בסניף בעפולה, ניתן למצוא מכשירי שמיעה איכותיים במיוחד, הן דיגיטליים והן אנלוגיים. החברה מתמחה בהתאמת ושיווק מכשירי שמיעה תוצרת חברת SIEMENS מתוצרת גרמניה, ומספקת אותם עם אחריות בת שנתיים (עבור מכשירים דיגיטליים) או שנה (מכשירים אנלוגיים). החברה מבצעת בדיקות שמיעה, מעניקה ייעוץ בתחום ומקפידה שכל שירות יינתן תמורת מחיר הוגן ושווה לכל נפש.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקות שמיעה לילדים בצפון