צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    טיפול רגשי

       
רגש הוא אחד הדברים הנסתרים והמסתוריים ביותר בעולם , לכל אדם באשר הוא ישנן רגשות , עצב, שמחה, אושר , תסכול, ועוד . אחת הבעיות הגדולות ביותר היא למעשה קיימת אצל ילדים.

טיפול רגשי נפוץ מאוד אצל ילדים בשל אותה עובדה שאין הם יודעים להסביר את אותן מצוקות נפשיות שגורמות להם לסבל רב, בהרבה מקרים מצוקה נפשית באה לידי ביטוי דווקא בצורת חולי או כאב פיזי, היות ולא תמיד ניתן לזהות אצל ילדים שהם חווים קושי נפשי מטפלים באותם החולאים בלבד ופותרים את הכאב הפיזי אבל למעשה לא פותרים את הגורם המרכזי הגורם לאותה חוויה פיזית קשה.

במקרים אחרים קושי רגשי אצל ילדים בא לידי ביטוי בהתנהגות , אלימות , התפרצויות , כעס , רצון לנקמה , כל אלה סימנים מעידים על הזדקקות לטיפול רגשי ,אולם בגלל חוסר תשומת לב של ההורים או המורים שלעיתים לא מבינים שאותן בעיות התנהגות נגרמות בגלל צורך בעזרה רגשית לילד והבעיה הולכת ומחמירה.

מה עוד מצריך טיפול רגשי?
כאמור ישנן עוד תופעות שבהם מומלץ לשים לב ולבדוק את העניין לעומק :
חוסר בטחון – מצבים בהם הילד מרגיש בטוח ליד הוריו או ליד סביבה מוכרת אבל ליד זרים הוא מסתגר ורוצה "להעלם".

שתיקות – חוסר יכולת או רצון לשתף אף אחד במצוקות או אפילו בשמחות.
שמחה מוגזמת- ישנן תופעות שכביכול הילד מראה בהגזמה את ההיפך הגמור למצבו הנפשי.

מחלות חוזרות- מחלות שחוזרות על עצמן פעם אחר פעם כמו דלקות בגרון מעידות על כך שיש גורם נפשי שמפתח את אותן המחלות.
כל אלה ועוד כאמור מצריכות טיפול רגשי אצל הילדים ולעיתים גם אצל ההורים.

טיפול רגשי במרום?
כן, במרום - מרכז רפואי, אנו משלבים בין היכולת לפתור בעיות פיזיות ובעיות רגשיות , מיטב המומחים שצברו עם השנים ידע וניסיון רב מאוד ידעו לאבחן את אותן בעיות ספציפיות שבהן צריך לטפל , היות ולרוב כשמדובר בילדים, קיים צורך בהדרכה של ההורים ובצורך לגרום להם להיות שם לעזרת הילדים , אם משחקים אם האותיות של המילה רגש מקבלים את המילה שגר, אצלנו מלמדים את ההורים לזהות את מה שהילדים משגרים להם.

בקרו אותנו ב-