צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    טיפול בפטרת הציפורניים בלייזר

       
טיפול לייזר רפואי - בפטרת ציפורניים

פטרת הציפורניים נגרמת כתוצאה מפטריות החודרות אל מצע הציפורן וגורמות לזיהום. מדובר בזיהום שכיח המאופיין במראה בלתי אסתטי של ציפורניים כהות, או בעלות מספר שכבות של ציפורן, כאשר לעיתים הציפורניים אף מעוותות ומתפוררות. 

לרוב מופיעות פטריות בציפורניים אצל אנשים אשר סובלים ממערכת חיסונית חלשה, מהשמנת יתר, ממחלת הסוכרת או ממחלות הקשורות בכלי הדם. עם זאת ישנם גם מקרים של פטרת בציפורניים  בהם מתפתח הזיהום הפטרתי כתוצאה מחוסר הגינה, או כאשר הרגליים או הידיים מצויים בתנאי לחות ואינם מאווררים כראוי.

פטרת הציפורניים הינה מחלה מדבקת והיא עשויה להופיע גם כתוצאה מרחצה ברגליים יחפות, במקומות ציבוריים בהם רחצו קודם לכן אנשים הסובלים מפטריות. 

מקרים רבים של פטרת כרוכים בכאב ועם חלוף הזמן הם עשויים להחמיר ולגרום לשיבוש שגרת החיים והתפקוד היומיומי.
 
במרום  אסתטיקה, מבצעים טיפולי לייזר מתקדמים אשר מסייעים בפתרון הבעיה, כאשר במכון נעשה שימוש בציוד מוביל, חדשני והיחיד שקיבל את אישור ה-FDA.  מדובר בטיפול פטרת צפוניים לייזר אשר הינו טיפול אנטי פטרייתי ארוך טווח, אשר מבוצע על ידי המומחים באמצעות מכשיר ' FOTONA ', מכשיר מתקדם המבוסס על לייזר מסוג  nd:yag.

מכשיר הלייזר הרפואי הפועל על גלי אור בעוצמת 1064 ננומטר, מוגדר כיום כמכשיר המתקדם ביותר בענף היופי והאסתטיקה. באמצעות המכשיר ניתן לטפל בסוגים שונים של פטריות כאשר קרן הלייזר חודרת דרך גוף הציפורן אל מצע הציפורן הנגועה, ומטפלת בה באופן מדויק אשר אינו כרוך בכאב.
בניגוד לשיטות הטיפול האחרות הכוללות גם תרופות, חבישות, ומריחת משחות שאינן טבעיות, הרי שהטיפול במרום-רפואה אסתטית אינו עושה שימוש בכל אלה. שיטת הטיפול אינה חודרנית והיא מטפלת בבעיה בדרך פשוטה ובטוחה לחלוטין. 


על פי דיווחים מקצועיים של מרפאות עור רבות וידועות במדינות אירופה, הטיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר, הינו יעיל אפקטיבי בכ-90 אחוז מהמקרים. בין טיפול אחד למשנהו יש להמתין שבוע בלבד וכבר לאחר הטיפול הרביעי ניתן יהיה להבחין בשיפור של ממש. מיד לאחר הטיפול בלייזר תוכלו לשוב לשגרה ללא כל מגבלות או תופעות לוואי. 

במרום - פגישת ייעוץ מקצועי בחינם!
הסניף בו ניתן השירות: מרום עפולה

הלייזר חודר לעומק הרקמה החולה מתחת לציפורן. הטיפול נעשה פעם בשבוע,למשך ארבעה מפגשים,ובין 6-12 חודשים תגדל ציפורן בריאה.

טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר רפואי ND YAG - FOTONA :