צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    הצערת עור

       
 
טיפולי הצערת עור משלבים במסגרתם טכנולוגיות חדשניות ונחשבים לאחד הטיפולים המבוקשים כיום. טיפולים אלה המוצעים במרום, רשת מרכזים רפואיים, יכולים להתאים לנשים המעוניינות להשיב לעור הפנים שלהן את המראה הצעיר והחלק יותר וליהנות מתוצאות ברמה גבוהה. טיפולי הצערת עור בלייזר מנצלים את יתרונותיו הרבים של הלייזר עצמו בהיותו כלי טיפולי ממוקד ומדויק מאד, שיכול להגיע שכבות העמוקות של העור ולזרז את התהליכים השונים המתקיימים בו.

מהם טיפולי הצער עור
אם אתן מעוניינות בטיפולי הצערת עור בלייזר בעפולה או במקומות נוספים בצפון, תוכלנה ליהנות כיום מפתרון נהדר ובעיקר גם מתוצאות נפלאות. טיפולי הצערת עור יכולים להיעשות בכמה שיטות אולם השימוש בלייזר היא אחת השיטות הפופולריות ביותר וגם בין המבוקשות. העור שלנו, ובמיוחד עור הפנים והצוואר, עובר לא מעט שינויים לאורך השנים. עם הזמן כמות הקולגן, המיוצר בגופנו והינו זה התורם לגמישותו ורכותו של העור, פוחתת ומתחילים להופיע קמטוטים רבים בעור והוא הופך לרפוי יותר. טיפולי הצערת עור בלייזר בצפון מנצלים את הטכנולוגיות החדשניות הקיימות כיום בתחום הרפואה האסתטית, טכנולוגיות העוזרות בהגברת ייצור הקולגן בגוף ובכך השפעה ישירה על מצבו של העור. מדובר בדרך כלל בסדרה של כמה טיפולי הצערת עור, שבסופם העור נראה מוצק יותר, מתוח יותר וגם זוהר יותר.

ניצול יתרונות הטכנולוגיה המתקדמת
טיפולי הצערת עור מציעים יתרונות רבים. אין מדובר כאן בהליך פולשני ולכן ההחלמה מהירה יותר והטיפול עצמו יכול להתאים לנשים רבות יותר. התוצאות נראות לעין בתוך פרק זמן קצר מאד והשיפור במצבו של העור הוא משמעותי. טיפול זה יכול להיות מענה מצוין לנשים בנות 40 ומעלה, ובמיוחד לנשים מבוגרות יותר, המעוניינות להשיב לעור הפנים שלהן את המראה הצעיר יותר ומבלי שתצטרכנה לבחור בהליך כירורגי. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי הצערת עור