צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    בדיקות שמיעה לילדים בצפון

       
 
בדיקות שמיעה לילדים נחשבות לחיוניות בכל קנה מידה, כאשר בכוחן לאבחן ליקויים הקיימים בחוש חיוני זה כבר מגיל צעיר – ובכך למנוע נזק מצטבר, שעלול לפגוע בהליך ההתפתחות כולו של הילד. המאמר הבא מתייחס לחשיבות הבדיקות האלה, כמו גם האפשרות לביצוע בדיקות שמיעה לילדים בצפון.

בדיקות מכל גיל
לפני שמדברים על בדיקות שמיעה לילדים בצפון, ראוי להבין את שדה המשחק אליו נכנסנו בזה הרגע. בדיקות השמיעה, וזו הנקודה החשובה ביותר, ניתן לבצע (כמעט) מכל גיל, כאשר אופי הבדיקה, מטבע הדברים, שונה בהתאם למצבו של הילד, כמו גם יכולת התגובה שלו. בדיקה לילדים מגיל שבוע ועד גיל שנה, למשל, מתבצעות תוך השמעת קולות וגירויים ויזואליים (פעמונים, רשרשנים ועוד), כאשר הבודקים בוחנים את תגובות הילד. את הבדיקה ניתן ורצוי לבצע גם לאחר מכן, אחת למספר שנים לפחות, בייחוד כאשר עולה אצל ההורים חשד שמא הילד סובל מליקוי מסוים בשמיעה: למשל, אינו מגיב כאשר קוראים אליו, או רואה טלוויזיה בעוצמה גבוהה במיוחד.

בעת ביצוע בדיקות שמיעה לילדים בצפון, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, חשוב לוודא שהמקום אכן מנוסה בתחום עד רמת היסוד. הוא צריך לכלול צוות מיומן של מומחים, דוגמת טכנאים או קלינאי תקשורת, אשר יודעים לבצע כל בדיקה בהתאם לגיל הילד. מקום  אשר מציע את כל השירותים הנדרשים בתחום, כולל אספקת מכשירי השמיעה, יכול בהחלט לקבל עדיפות. וכאן בדיוק מתחילים להיכנס לעובי הקורה ולבחון מכון ספציפי, הנחשב לאחד הבולטים באזור הצפון.

הבחירה המומלצת: המרכזים הרפואיים של מרום
מרום היא רשת מרכזים רפואיים רב תחומיים, המשלבת בין שירותים רפואיים לבין ביצוע בדיקות וטיפולים פארא – רפואיים. מה שחשוב, בהקשר הנוכחי, הוא שברשת ניתן לבצע גם בדיקות שמיעה לילדים בצפון, וזאת באמצעות סניפי הרשת. מכון השמיעה של מרום, הממוקם בקריית ביאליק, מעניק שירותי אבחון בעיות וליקויי שמיעה, גם בקרב ילדים, ומציעים פתרונות לשיפור השמיעה ושיקומה. המקום מספק מענה מלא גם למחפשים אחר התאמת מכשיר שמיעה בצפון: במקום ניתן לרכוש מכשירי שמיעה חדישים, מכל סוג, כולל האפשרות לקבל הנחות והחזרים מקופות החולים השונות ומשרד הביטחון. את שירותי המכון ניתן לקבל, בתיאום מראש, גם בבית הלקוח.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקות שמיעה במפעלים