צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    בדיקות שמיעה במפעלים

       
 
עבודה במפעל, על מנת שתהיה הבטוחה ביותר, צריכה להתבצע תוך מתן תשומת לב מלאה למצבם הבריאותי של העובדים. בעל המפעל נדרש, לעיתים על פי חוק, לדאוג לכך שהעובדים שלו יבצעו מספר בדיקות חיוניות. כאן בדיוק נדרש להתחיל לדבר על בדיקות שמיעה במפעלים, חשיבותן והאופן בו ניתן לבצע אותן הלכה למעשה. ויש גם המלצה לחברה מומלצת במיוחד המתמחה, בין השאר, בבדיקות האלה בדיוק.

על חשיבות ביצוע הבדיקה
בדיקות שמיעה במפעלים נועדו להתמודד עם אחד הסיכונים העיקריים הנוגעים לעבודה במפעל, והוא הרעש העצום שעשוי להתלוות לה. המטרה בכך היא להתחקות אשר נזקים אפשריים שנגרמו לעובדים עקב חשיפה לאותה רעש, מה שיאפשר לבעל המפעל להיערך ולנקוט באמצעים שונים להפחתת החשיפה. מן העבר השני של המשוואה, יכולה הבדיקה ללמד על מידת הפגיעה של שמיעת האדם כתוצאה מהרעש, אם בכלל, מה שעשוי לסייע לו בהגשת תביעות לפיצויים בגין הנזק (למשל, תביעה המוגשת אל מול המוסד לביטוח לאומי).

יש לתת את הדעת על נקודה משמעותית, והוא שעצם ביצוע בדיקות שמיעה במפעלים עצמם, באמצעות תאים או חדרים ניידים, מגלם בתוכו יתרון מרכזי במיוחד: הוא מאפשר לבעל המפעל להעביר את כל אחד מעובדיו אותה, ללא פגיעה בשגרת העבודה של המפעל. זאת, כמובן, בניגוד לתרחיש האחר, בו בעל המפעל שולח את כל אחד מעובדיו לביצוע הבדיקה בעצמו, דבר שכמעט ולא יכול שלא להביא לאותה פגיעה בשגרת העבודה ואף עלול להביא לעלויות גבוהות יותר, בסופו של יום, עבור המפעל כולו.

על מרום ושירותיה בתחום
מרום היא רשת של מרכזים רפואיים רב תחומיים, הכוללת ארבעה סניפים בכל רחבי הארץ. הרשת מספקת שירותים רפואיים שונים, ולצד זה מבצעים בדיקות ומציעה טיפולים פארא –רפואיים. היא פועלת גם בשדה המשחק של ביצוע בדיקות שמיעה למפעלים, כאשר אנשי החברה מגיעים, מזה כמעט שני עשורים, למפעלים בכל רחבי הארץ לביצוע הבדיקות האלה. החברה מבצעת את הבדיקות על פי הספר, מעניקה ייעוץ לבעלי המפעלים ובמידת הצורך גם מספקת פתרונות מעשיים לאנשים הסובלים מליקויי שמיעה אלה או אחרים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקות ראיה במפעלים