צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    בדיקות ראיה במפעלים

       
 
כל מי שמנהל מפעל יודע בוודאי שעליו לדאוג לכך שהעובדים שלו יבצעו בדיקות רפואיות שונות. בדיקות ראיה במפעלים נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק ונחשבות לחיוניות בדרך לקבלת תקן איזו 9001, תקן המגדיר דרישות למערכת ניהול איכות. ואכן, רק ביצוע בהצלחה של הבדיקות האלה, עבור כלל עובדי המפעל, כחלק מיישום התהליך הפנים ארגוני יביא לקבלת התקן המיוחל. הנה כל מה שחשוב לדעת על הבדיקות, כולל המלצה לגורם מקצועי במיוחד שלוקח על עצמו את המשימה כבר לא מעט שנים.

כך חוסכים בזמן ומשאבים
ביצוע בדיקות ראיה במפעלים, כבר מעצם ההגדרה שלו, נחשב להליך הנוח והמומלץ ביותר בקרב בעלי המפעל. במסגרת זו, יגיעו הבודקים למפעל עצמו, מצוידים בכל הציוד המאפשר להתרשם מליקויי ראייה מכל סוג, לרבות קוצר או רוחק ראייה, עיוורון צבעים, מיקוד וכיוצא בזה. ביצוע ההליך בצורה זו נחשב למומלץ מכיוון שהחברה המבצעת את הבדיקה בפועל מונעת מבעליו את הצורך לשלוח את כלל העובדים, בלי יוצא מן הכלל, לביצוע בדיקת הראייה באופן פרטי. הדבר מקל מאד על התפעול השוטף של המפעל ומאפשר לו לשמור על שגרת העבודה שלו. בכך, אפשר לטעון בפה מלא כי הדבר גם מצמצם בעלויות ובהוצאות המפעל במידה לא מבוטלת.

מעבר לקבלת האישור של מכון התקנים, ביצוע בדיקת הראייה מהווה תנאי מקדים בדרך לשילוח עובדים מסוימים לקורסים או להכשרות נקודתיות, אשר יכולים להרחיב את מגוון הפעולות שהם מבצעים במסגרת המפעל האמור. בחלק מהתפקידים הקיימים במפעל, עם זאת, אכן קיימת חובה למשלוח עובדים לביצוע בדיקת ראייה טרם תחילת העבודה שלהם, וזאת עקב היבטים תפעוליים ובטיחותיים כאחד. יש להדגיש שלכל מפעל, או אפילו לכל תפקיד במפעל, עשויים להיות חוקים שונים בתכלית.

הפתרונות של מרום
מחפשים גורם מקצועי המבצע בדיקות ראיה במפעלים? רשת המרכזים הרפואיים הרב תחומיים מרום, הפועלת כבר 17 שנה, עומדת לשרותכם. בסניפי הרשת בקריית ביאליק, עפולה, חולון ונס ציונה ניתן לקבל שירותים רפואיים שונים, כמו גם לבצע בדיקות וטיפולים פארא – רפואיים. כל השירותים ניתנים על ידי רופאים מומחים בתחום, בעלי ניסיון בניהול מחלקות בבתי החולים, ולצידם צוות מיומן של מטפלים, אחיות וטכנאים רפואיים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקות פיקוח עובדים במפעלים