צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    בדיקות פיקוח עובדים במפעלים

       
 
עבודה במפעל, ללא צל של ספק, היא עבודה מאתגרת, ופעמים רבות גם כזו אשר שכר נאה בצידה. אלא שכאשר לא נוקטים באמצעי הזהירות הנדרשים, עלולה העבודה גם להביא לנזקים בריאותיים בקרב אותם עובדים – מה שמשפיע הן עליהם והן על המפעל עצמו. בדיקות פיקוח עובדים במפעלים, בתנאים האלה, הופכות לחיוניות בכל קנה מידה. הנה כל מה שצריך לדעת עליהן, עם המלצה לחברה מקצועית הפועלת בשדה המשחק האמור.

שלל בדיקות חיוניות
בדיקות פיקוח עובדים במפעלים, מעצם המהות שלהן, כוללות מספר בדיקות שבאות לבחון את תנאי העבודה במפעל, או בעיקר את ההשפעה שלהם על צוות העובדים. זה מתחיל עם בדיקות שמיעה, אשר נדרשות לחיוניות על רקע העובדה שהסביבה במפעלים עלולה להיות רועשת, ולכן גם לגרום לנזק של ממש בקרב העובדים. כיום, ניתן לבצע את הבדיקה במפעל עצמו, באמצעות תאים או חדרים ייעודיים, דבר אשר מונע מבעלי המפעל את הצורך לשלוח את העובדים שלהם, בלי יוצא מן הכלל, לביצוע הבדיקות.

בדיקה חשובה אחרת, גם היא מהווה חלק מבין אותן בדיקות פיקוח עובדים במפעלים, היא בדיקת ראיה. כאן, אין תמיד צורך בטיחותי לבצע את הבדיקה, אלא שכאשר מעוניינים לקבל תקן איכות ממכון התקנים הישראלי, או לחילופין כשרוצים לשלוח את העובדים לקורס או הכשרה ספציפיים, ביצוע הבדיקה הופך לחיוני.

על כל פנים, יש להדגיש שהסיוע של החברות האלה עשוי בהחלט לכלול בתוכו גם מתן ייעוץ בתחום, לבעלי המפעל, כמו גם הדרכות על מניעת סיכונים בריאותיים, או אפילו בטיחותיים, במפעל עצמו. בכך, למעשה, אפשר לטעון שהן מחזיקות את כל הכלים לשיפור אופן ההתנהלות של המשרד, מהבחינה החשובה הזו.

היתרונות המגוונים של מרום
מרום היא רשת מרכזים רפואיים הפועלת בישראל כבר כמעט שני עשורים. הרשת כוללת כיום ארבעה סניפים – בקריית ביאליק, עפולה, חולון או נס ציונה – ומציעה מגוון רחב של שירותים רפואיים, בדיקות וטיפולים פארא – רפואיים. החברה לוקחת על עצמה גם בדיקות פיקוח עובדים במפעלים, הנעשים באמצעות כוח האדם מיומן וציוד מתקדם בכל קנה מידה. החברה מספקת את השירות במפעלים עצמם, מה, שכאמור, מקל עליהם ביותר ממובן אחד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מכשירי שמיעה בקריות