צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    אסתמה

       
   
אז מה זה בעצם?
אסתמה היא מחלה תורשתית בנובעת גם מאלרגיות. בעקבות האלרגיה מופרש ריר בקנה הנשימה המקשה על החולה לנשום אוויר כראוי, סימנים לאדם החולה באסתמה הם שיעולים רבים מהרגיל, קולות שריקה בעת נשימה וקשיי נשימה באופן כללי, הגורמים שמביאים להתקף אסתמה הם:התעמלות (פעילות ספורטיבית מאסיבית), אלרגיה, זיהום אוויר ועישון. על פי מחקר שנעשה, אנשים המעשנים סובלים מיותר התקפים ומהתקפים קשים יותר.  האסתמה היא אחת משלוש המחלות שאחוז המוות בהן הוא הגבוה ביותר בעולם ועל כן יש לטפל במחלה בהקדם האפשרי.
ישנן כמה דרגות של אסתמה כך שהדרגה הגבוהה ביותר היא בעלת הסיכון הגבוה ביותר למוות. הדרגה הנמוכה היא בעלת הסיכוי הנמוך ביותר למוות אך אסור להיות שאננים! אם החולה לא ישמור על אורח חיים בריא ולא ישמור על עצמו מהגורמים להתקפים, אסתמה בדרגה נמוכה יכולה להיות קטלנית ביותר. עניין זה יכול לשחק גם לצד השני, אדם עם דרגת אסתמה גבוהה ואורח חיים בריא, יוריד את רמת הסיכון.

איך בעצם אני מטפל בזה?
טיפול שיביא לריפוי המחלה הוא בלתי אפשרי נכון להיום, אך ישנן הרבה דרכים להקל על החולה לגרום להפחתת מספר ההתקפים והפחתת הסבל בכל התקף. בנוסף הטיפול יפחית את תופעות הלוואי הנלוות כמו קוצר נשימה, שיעול, שריקה תוך כדי נשימה וכ'ו.
הדרך הבסיסית ביותר לטיפול היא להתרחק ולהימנע מגורמים להתקפים. כפי שכבר ציינתי, ישנם לא מעט גורמים כמו עישון (בעישון לא הכוונה להיות בהכרח המעשן, מספיק לשאוף את הסיגריה של מי שמעשן לידך), התעמלות ועוד.
טיפול היכול להיעשות בעזרת משאף אשר עוזר לחולה לצאת ממצב של התקף ע"י שאיפת החומר שבו.
טיפול נוסף הוא טיפול תרופתי שיקבע על פי הרופא ועל פי רמת המחלה.
 
מרום - רשת מרכזים רפואיים
מרום מציעה ללקוחותיה שירות הכולל ליווי מרגע האבחון לטיפול עוקב הרופא המטפל אחר החולה, ב​מרום - רשת מרכזים רפואיים, תוכלו לקבל שירות איכותי, עם רמה בין הגבוהות בארץ ובמחירים המשתלמים ביותר. ​מרום - רשת מרכזים רפואיים מציעה לכם את הרופאים האיכותיים ביותר שמתמחים בכל יסודות המחלה, התסמונות שלה ודרכי הטיפול והריכוך.