צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   
דף הבית >> מוצרים >> ליקויי שמיעה >> אביזרי עזר לכבדי שמיעה
 היום גם לקויי השמיעה יכולים לשמוע ולהנות מכל האביזרים האלקטרוניים המתקדמים שמהווים חלק מרכזי בחיי היום יום שלנו: לשמוע טלוויזיה, לדבר בטלפון הקווי/ ביתי, לדבר בטלפון הסלולרי, להשתמש במחשב, נגני מוזיקה MP3, IPOD וכו'...

שילוב של מכשירי שמיעה אטרקטיביים מבית SIEMENS מתוצרת גרמניה  עם טכנולוגיית BLUETOOTH ובתוספת אביזרי  המתחברים ישירות לטלוויזיה או לטלפון הקווי/ הסלולרי, מאפשרים למשתמש להנות באופן אלחוטי מחווית שמיעה מלאה ואיכותית.

חיבור לטלוויזיה נעשה באמצעות אביזר חדש  שמתחבר ישירות ליציאת השמע בטלוויזיה. בזמן הצפיה בטלוויזיה, השמע מהטלוויזיה עובר ע"י BLUETOOTH ל- STREAMER (יחידה קטנה שנשאת על הצוואר ומתווכת בין מכשירי השמיעה לבין האביזרים האלקטרוניים באמצעות טכנולוגיית ה- BLUETOOTH) ומשם עובר בצורה אלחוטית למכשירי השמיעה. בו זמנית, המיקרופון של המכשירים ממשיך לעבוד כך שבניגוד לפתרונות אחרים ע"י אוזניות מיוחדות לצפיה בטלוויזיה, המשתמש אינו מתנתק מהסביבה ויכול כמו כל שומע נורמלי לצפות בטלוויזיה ובו זמנית לשוחח עם בני משפחתו.
 
 
חיבור לטלפון ביתי נעשה באמצעות אביזר חדש ( CONNECTLINE) שמתחבר ישירות לקו הטלפון.

בחיבור לטלפון, הקופסה של ה-CONNECT LINE מתחברת ישירות לקו הטלפון.

ברגע שהטלפון מצלצל, המשתמש ישמע צלצול במכשיר השמיעה , ילחץ על ה-STREAMER (שנמצא עליו) וניתן לנהל את השיחה גם אם מכשיר הטלפון נמצא בחדר אחר עד 10 מטר ממנו.

חיבור לטלפון סלולרי הינו חיבור אלחוטי שנעשה באמצעות ה- STREAMER.  פשוטו כמשמעו, STREAMER הופך את מכשירי השמיעה לאוזניות קטנות שאליהן מחובר מיקרופון שמעביר את הקולות ישירות ובאופן אלחוטי לאוזניים שלכם. טכנולוגיות מתקדמות של bluetooth מאפשרות באמצעות המתאם ( STREAMER) לנהל שיחה איכותית בטלפון סלולארי ולשמוע את הדובר מן הצד השני של הקו בשתי האוזניים בו זמנית.

חדש ובלעדי! מיקרופון חיצוני
מיקרופון הקונקטליין מאפשר למשתמש לנהל שיחה אינטימית וברורה בסביבות שמע רועשות ומורכבות. המיקרופון הזעיר נישא על דש הבגד של הדובר השני ובאופן אלחוטי דרך ה- STREAMER מועבר קולו של הדובר ישירות למכשירי השמיעה של המשתמש.

טווח הקליטה בין המיקרופון החיצוני של הדובר ל –STREAMER של המשתמש במכשירי השמיעה -  הינו עד 15 מטר.