צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    אבחון קשב וריכוז בצפון

       
 
אם אתם חוששים שהילד שלכם סובל מבעיה של קשב וריכוז ואתם מתגוררים בצפון, חשוב שתשלחו אותו אל אבחון קשב וריכוז בצפון, כמו זה המוצע לכם ב – מרום, רשת מרכזים רפואיים, המתמחה בתחום זה ובתחומים נוספים. אבחון וקשב מהווה מענה לכל מי שסובל מהפרעה של קשב וריכוז ועוזר להציע את המענה הנדרש כדי להתמודד עם הבעיה. אבחון קשב וריכוז בקריות או בסביבה יכול לתת מענה להורים מודאגים שילדיהם סובלים מהפרעת קשב וריכוז או שקיים חשש שהם סובלים מכך. בדרך זו ניתן להציע לילד את הטיפול המתאים ולעזור לו להתמודד באופן נכון עם כל הקשיים הנלווים להפרעה.

חשיבות האבחון המוקדם
הפרעת קשב וריכוז יכולה להשפיע על כל מי שסובל ממנה באופן משמעותי וכן גם על התנהלותו במהלך היום יום. אבחון קשב וריכוז בצפון עוזר לאבחן את מידת חומרת הבעיה ולהציע את הפתרון הטוב והנכון ביותר לילד. ילד או ילדה שסובלים מהפרעה כזו יכולים לסבול לא מעט בבית הספר ובעיקר כשאף אחד מהצדדים הקרובים אליהם (הורים ומורים) איננו מודע כלל שהם אכן סובלים מכך. בדיקת קשב וריכוז בקריות ובאזורים נוספים יכולה לעזור לאתר את הבעיה אצל הילד או אצל הילדה בעזרתם של מומחים בתחום ובאמצעות שיטות אבחון וקשב ייחודיות, המתאימות במיוחד לשם כך. ילד, שמתגלה אצלו וכבר בשלב מוקדם של חייו, שהוא אכן סובל מבעיה של קשב וריכוז, יוכל לקבל מענה מתאים שיעזור לו בהמשך ובעיקר גם ישפר את יכולותיו השונות, הבאות לידי ביטוי בבית הספר.

כיצד מתבצע האבחון
אבחון קשב וריכוז בצפון נעשה בעזרתם של מומחים, הנעזרים בכמה שיטות שונות. אחת השיטות הנפוצות ביותר לצורך האבחון היא באמצעות מבחן מיוחד בשם TOVA. מבחן זה נעשה בשני שלבים. בשלב הראשון של אבחון קשב וריכוז בצפון נבדק הילד כשהוא איננו משתמש בריטלין, ובשלב השני כשהוא משתמש בריטלין. מדובר במבחן אובייקטיבי לחלוטין שאיננו מושפע מדעותיו של הבוחן. המבחן בודק האם ועד כמה משפיע הריטלין על הילד והאם ועד כמה הוא אכן משפר את תפקודו. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
הורדת נימים