צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    אבחון וקשב

       
 
המודעות הרבה בנושא הפרעות קשב וריכוז, הובילה הורים רבים לשלוח את ילדיהם לאבחון מקצועי כדי לבדוק האם הם אכן סובלים מהפרעה זו וכיצד ניתן לטפל בה. אבחון קשב וריכוז נעשה כיום על ידי רופאים, המתמחים בכך או אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה, כמו ברשת המרכזים הרפואיים – מרום. מי שרוצה לקבל מענה מתאים בעניין אבחון וקשב חשוב שיפנה למקומות כמו מרום, בו קיים צוות מנוסה מאד הנעזר בשיטות אבחון וקשב רלוונטיות כדי לבדוק את מצבו של הילד הגיע אל המקום.

כיצד זה נעשה
ביצוע אבחון קשב וריכוז הוא הליך חשוב מאד כדי לבדוק את האופן שבו סובל הילד מתופעה זו וגם את מידת חומרתה. אבחון קשב וריכוז בחולון ובסביבה כולל מספר שיטות שונות של אבחון וקשב, המותאמות בהתאמה מלאה למי שסובל מההפרעה ויכולות בעזרתן להציע את המענה הנדרש לנבדק. מבחן TOVA הוא אחת משיטות האבחון הפופולאריות ביותר כיום, אבחון שנעשה בשני חלקים: כשהנבדק משתמש בריטלין וכשהנבדק איננו משתמש בריטלין. כך ניתן לדעת האם ועד כמה מסייע הריטלין לנבדק ואילו תוצאות הוא משיב ללא השימוש בריטלין ועם השימוש בו. מדובר באחת משיטות האבחון היעילות ביותר ולא בכדי גם המבוקשת ביותר.

מדוע זה חשוב כל כך
ביצוע אבחון קשב וריכוז בחולון והסביבה הוא הליך חשוב מאד במידה וקיים חשש שהילד או הילדה סובלים מבעיה של קשב וריכוז. אבחון וקשב היא שיטה שיכולה לסייע לכל מי שסובל מההפרעה  להמשיך לתפקד כרגיל ומבלי לסבול מכל התופעות הנלוות לכך. בזכות האבחון ניתן להציע לילד או לילדה את שיטת הטיפול הנדרשת (לעיתים, ריטלין), שיכולה לשפר באופן משמעותי את תפקודו והתנהלותו ביום יום, ובמקביל כמובן גם לשפר את ביצועיו בבית הספר. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
אבחון קשב וריכוז בצפון