צור קשר
מלאו בבקשה פרטיכם בטופס
ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

 

חדשות ועדכונים:

 

חדש, חדש! בעמק יזרעאל תחנה לרפואת ספורט של מרפאות מרום באולם הספורט שבקיבוץ גבת!
זימון תורים: 04-9020900

אבחון בעיות קשב וריכוז -מבדק ממוחשב חדשני MOXO. עלויות: 50 ש"ח למבוטחי כללית פלטינום. 220 ש"ח למבוטחי כללית מושלם. ניתן לבצע בסניפים: עפולה, קריית ביאליק, חולון,אשדוד, ראשון לציון  
ונס ציונה.

הגיע הזמן לדאוג לעצמך! בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות רפואיות מקיפות וייעוץ רפואי . מאפשרות: גילוי מוקדם של מחלות וגורמי סיכון ומניעת בעיות רפואיות.   הבדיקות מבוצעות במרוכז במהלך כ 3 שעות, תחת קורת גג אחת.  עלות: 240 ש"ח למבוטחי כללית מושלם.
 

 

טיפולים בלייזר רפואי להסרת שיער, העלמת נימים, טיפולים באקנה ובפטרת הציפורניים!

ברשת מרום מגוון רחב של רופאים מומחים בהסדר של 150 שקלים בלבד לחברי קופת חולים כללית מושלם.
לזימון תור: 04-9020900
 

   

    אבחון הפרעות קשב וריכוז

       

בקרו אותנו ב-

כולנו שמענו על בעיית קשב וריכוז, אך האם באמת כולנו מבינים מה משמעות הדבר? בעיית קשב וריכוז היא הפרעה המקשה על האדם להתרכז בעיסוקו, בין אם מה לאכול ובין אם זה לפתור מבחן מסובך. אדם הלוקה בבעיית קשב וריכוז, אינו יכול להוציא את מירב היכולת שלו והפוטנציאל שלו בדבר בו עוסק, גם אם הוא ממש יתאמץ, בשלב מסוים, במודה או לא במודה, יאבד את הריכוז שלו ומאותו רגע העיסוק בו עסק אבוד.

אך אל תחשבו שאין דרך מוצא! ישנן דרכים לאבחון הפרעות קשב וריכוז, ובמידה ואתם אכן לוקים באותה בעיה ארורה שעושה את החיים הרבה יותר קשים ממה שהם, ישנן פתרונות לדחיית הבעיה כמו תרופת הרטלין.

איך היא פוגעת בחיינו?

כפי שכבר ציינתי, בעיית קשב וריכוז פוגעת בכל הפעולות שאנחנו עושים. אחת הפעולות שהפרעת קשב וריכוז פוגעת בה היא הלמידה. שלב הלימודים בחייו של אדם הוא הצעד הראשון לחיים העצמאים. הלימודים בעצם קובעים את עתידו של הילד, של המתבגר ושל הסטודנט. על כן יש לדאוג ששלב זה יתבצע בצורה הטובה ביותר שרק אפשר.

על פי מחקרים שנעשו, תלמיד הלוקה בבעיית קשב וריכוז מצליח לממש חצי מהיכולות הלימודיות שלו וכך בעצם הציונים המשקפים את הידע שלו מוטעים. יש הטוענים שבעיית הריכוז חולפת עם הזמן אך הגיל לא משפיע על רמת הריכוז. ילד בכיתה ג' שלוקה בבעיית קשב וריכוז ימשיך להיפגע גם בכיתה י"א וגם באוניברסיטה באותה מידה. לדוגמא, ילד בעל פגם בעיניים שזקוק למשקפיים אך לא מייחסים חשיבות לדבר ולא מספקים לו משקפיים, האם כשיגדל הראייה תחזור להיות 6-6?

לתוהים בינינו התשובה היא לא. אותו ילד יזדקק למשקפיים בכל ימי חייו. לכן יש לטפל בעניין בהקדם האפשרי.

אבחון קשב וריכוז - במרום מדיקל יש פתרון!
חברת מרום מדיקל- מרכז רפואי, מציעה ללקוחותיה שירותי אבחון הפרעות קשב וריכוז ברמה מן הגבוהות בארץ. אחד האבחונים להפרעות קשב וריכוז נעשה על ידי מבחן TOVA, המבחן מתבצע בשני חלקים, חלק ראשון ללא רטלין ובחלקו השני תחת השפעת הרטלין, וכך בעזרת גרף המשקף את תוצאות הנבחן לפני נטילת הרטלין ואחריו, תוכלו לראות בעצמכם את ההבדל המשמעותי.

סניפי מרום בהם מבוצעים המבדקים הממוחשבים:
מרום חיפה  |  מרום קריית ביאליק  |  מרום שפרעם  |  מרום נס ציונה
מרום חולון  |  מרום אום אל פחם  |  מרום גני תקווה  |  מרום עפולה